1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z magnetowidem

  USB

  Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Naprawdę łatwe nagrywanie

  Ta unikatowa nagrywarka DVD z łączem USB umożliwia nagrywanie ulubionych programów telewizyjnych z cyfrową jakością i odtwarzanie filmów w dowolnym formacie, w tym DivX, lub słuchanie muzyki MP3.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Naprawdę łatwe nagrywanie

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Wysokiej jakości nagrania audio dzięki Dolby Digital 2.0

  Dolby Digital to zaawansowana technologia cyfrowego kodowania dźwięku wykorzystywana na wszystkich płytach DVD-Video. Nagrywarki DVD Philips zapisują dźwięk w tym samym formacie, dzięki czemu płyty pasują do dowolnego odtwarzacza DVD. Jakość jest wyższa niż na analogowym magnetowidzie.

 • Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca

  Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.

 • Na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW i DVD-R/RW mieści się 6 godzin wideo

  Tryb nagrywania 6-godzinnego dostępny w niektórych modelach nagrywarek DVD umożliwia nagranie do sześciu godzin wideo na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW i DVD-R/RW.

 • Dual Media umożliwia wygodne nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Złącze USB umożliwia korzystanie ze zdjęć i muzyki bezpośrednio z pamięci flash USB

  Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w zestawie DVD firmy Philips. Zdjęcia i muzyka będą odtwarzane bezpośrednio z urządzenia. Możesz teraz podzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtworzenie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

 • Pokaz slajdów (JPEG) z podkładem muzycznym

  Oglądanie zdjęć z rodziną i znajomymi może być jeszcze przyjemniejsze, dzięki możliwości odtwarzania pokazu slajdów z muzyką w tle.Ten produkt firmy Philips pozwala na jednoczesne przeglądanie zdjęć w formacie JPEG i odtwarzanie plików muzycznych w formacie MP3. Wszystkie pliki do muzycznego pokazu slajdów muszą znajdować się na jednym nośniku. Wystarczy wybrać ulubione pliki MP3 i rozpocząć pokaz zdjęć JPEG.

 • Muzyka: CD, CD-R/RW i MP3-CD

  Wieloformatowe odtwarzanie umożliwia odtwarzanie większości formatów dysków, zapewniając maksymalną kompatybilność i przyjemność oglądania.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu