1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz/nagrywarka DVD

  Odtwarzacz/nagrywarka DVD

  Naprawdę łatwe nagrywanie

  Niewielka nagrywarka DVD z obsługą 2 formatów nośnika (Dual Media), formatu DivX i łącza i.Link

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Naprawdę łatwe nagrywanie

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • Dual Media umożliwia wygodne nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca

  Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.

 • Funkcja SmartAlgo zapewnia jakość i zgodność nagrań

  Funkcja SmartAlgo™ zapewnia wysoką jakość nagrań niezależnie od formatu lub jakości płyty. Zastosowano w niej opatentowaną, „uczącą się” technologię adaptacyjną, która wybiera optymalną strategię zapisu dla konkretnej, użytej płyty. Technologia ta znacząco zwiększa niezawodność nagrywania, zapewniając brak błędów podczas nagrywania i gwarantując zgodność podczas odtwarzania.

 • Łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika

  Wszystkie funkcje — od prostego nagrywania programowanego do bardziej zaawansowanych funkcji edycji — są niezwykle łatwe w użyciu. Dzięki prostemu interfejsowi graficznemu każdy może obsługiwać tę nagrywarkę. Menu ekranowe są logicznie uporządkowane i łatwe do zrozumienia. Ponadto w razie potrzeby dostępny jest tekst pomocy.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu