1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Zachowaj nagrania VHS na płytach DVD

  Przedstawiamy nagrywarkę „wszystko w jednym”, która umożliwia odtwarzanie i nagrywanie zarówno na płytach DVD, jak i kasetach VHS! Łącze i.LINK pozwala na kopiowanie ulubionych filmów z kaset kamery na płyty DVD z idealną cyfrową jakością obrazu i dźwięku.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zachowaj nagrania VHS na płytach DVD

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Direct Dubbing — łatwy zapis filmów wideo z VHS na DVD

  Przycisk Direct Dubbing umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie zapisu z taśmy wideo bez konieczności przechodzenia przez skomplikowany system menu lub wybór wejścia/wyjścia.

 • Dual Media umożliwia nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Odtwarza pliki MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Obsługa wielu formatów pozwala uzyskać maksimum zadowolenia dzięki odtwarzaniu większości formatów plików, na przykład MP3, WMA, JPEG oraz popularnego formatu mediów cyfrowych DivX. Odtwarzanie DivX umożliwia odtwarzanie i współdzielenie wysokiej jakości skompresowanych nagrań DivX bez użycia komputera.

 • Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca

  Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu