Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Zachowaj nagrania VHS na płytach DVD

  Przedstawiamy nagrywarkę „wszystko w jednym”, która umożliwia odtwarzanie i nagrywanie zarówno na płytach DVD, jak i kasetach VHS! Łącze i.LINK pozwala na kopiowanie ulubionych filmów z kaset kamery na płyty DVD z idealną cyfrową jakością obrazu i dźwięku.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zachowaj nagrania VHS na płytach DVD

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Direct Dubbing — łatwy zapis filmów wideo z VHS na DVD

  Przycisk Direct Dubbing umożliwia użytkownikowi rozpoczęcie zapisu z taśmy wideo bez konieczności przechodzenia przez skomplikowany system menu lub wybór wejścia/wyjścia.

 • Dual Media umożliwia nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Odtwarza pliki MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Obsługa wielu formatów pozwala uzyskać maksimum zadowolenia dzięki odtwarzaniu większości formatów plików, na przykład MP3, WMA, JPEG oraz popularnego formatu mediów cyfrowych DivX. Odtwarzanie DivX umożliwia odtwarzanie i współdzielenie wysokiej jakości skompresowanych nagrań DivX bez użycia komputera.

 • Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca

  Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też