1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz

  Nagrywaj na dysku twardym bez obaw o miejsce do zapisania nagrania. Zapisz wybrane nagrania z cyfrową jakością na płycie DVD. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka umożliwia kontrolę nad emocjonującymi fragmentami programów telewizyjnych, co pozwala ujrzeć jeszcze raz np. scenę z filmu lub sytuację z meczu piłkarskiego — natychmiast, naciskając tylko przycisk. Scena może zostać odtworzona z dysku twardego, nie przerywając nagrywania reszty programu.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Szybka archiwizacja danych z dysku twardego na płytę DVD

  Szybka archiwizacja pozwala na wykonanie kopii nagrania z dysku twardego na płycie DVD w czasie wielokrotnie krótszym od pierwotnego czasu nagrywania. Po zapisaniu programu na dysku twardym można go skopiować na płytę DVD+R/RW z maksymalną prędkością.

 • Odtwarza pliki MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Obsługa wielu formatów pozwala uzyskać maksimum zadowolenia dzięki odtwarzaniu większości formatów plików, na przykład MP3, WMA, JPEG oraz popularnego formatu mediów cyfrowych DivX. Odtwarzanie DivX umożliwia odtwarzanie i współdzielenie wysokiej jakości skompresowanych nagrań DivX bez użycia komputera.

 • Dual Media umożliwia nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu