1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Oglądaj, co chcesz

  Nagrywaj na dysku twardym bez obaw o miejsce do zapisania nagrania. Zapisz wybrane nagrania z cyfrową jakością na płycie DVD. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądaj, co chcesz

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Dzięki funkcji natychmiastowej powtórki możesz przeżyć magiczne chwile podczas oglądania filmu lub programu sportowego, kiedy tylko chcesz. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a powtórzone zostanie ostatnie 30 sekund. Naciśnij przycisk ponownie, aby przewinąć do tyłu.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Złącze USB umożliwia korzystanie ze zdjęć i muzyki bezpośrednio z pamięci flash USB

  Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w zestawie DVD firmy Philips. Zdjęcia i muzyka będą odtwarzane bezpośrednio z urządzenia. Możesz teraz podzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.

 • Szybka archiwizacja danych z dysku twardego na płytę DVD

  Szybka archiwizacja pozwala na wykonanie kopii nagrania z dysku twardego na płycie DVD w czasie wielokrotnie krótszym od pierwotnego czasu nagrywania. Po zapisaniu programu na dysku twardym można go skopiować na płytę DVD+R/RW z maksymalną prędkością.

 • Odtwarza pliki MP3, WMA, JPEG, DivX 3.11/4.x/5.x/6

  Obsługa wielu formatów pozwala uzyskać maksimum zadowolenia dzięki odtwarzaniu większości formatów plików, na przykład MP3, WMA, JPEG oraz popularnego formatu mediów cyfrowych DivX. Odtwarzanie DivX umożliwia odtwarzanie i współdzielenie wysokiej jakości skompresowanych nagrań DivX bez użycia komputera.

 • Dual Media umożliwia wygodne nagrywanie na płytach DVD+R/RW i DVD-R/RW

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW i DVD-R/RW. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu