1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Przekształć swoje kasety VHS na płyty DVD

  Odtwarzacz Philips DVDR3510V z funkcją nagrywania DVD, obsługą 2 formatów nośnika i zintegrowanymi funkcjami magnetowidu pozwala cieszyć się zawartością starych i nowych nośników. Bezpośrednie, dwukierunkowe przegrywanie, certyfikat DivX oraz bezpośrednie połączenie USB zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przekształć swoje kasety VHS na płyty DVD

 • Odtwarzanie płyt CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS

  Odtwarzanie płyt CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS

  Odtwarzaj płyty w niemalże dowolnym formacie — CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW DVD+R DL, a nawet taśmy VHS. Doświadcz wyjątkowej elastyczności i wygody odtwarzania wszystkich formatów na jednym urządzeniu.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Direct Dubbing — dwukierunkowe przenoszenie filmów wideo z VHS na DVD

  Przycisk Direct Dubbing jest wyjątkowo wygodny – umożliwia przesyłanie obrazów z płyty DVD na kasetę VHS i na odwrót. Naciśnięcie przycisku podczas odtwarzania płyty DVD lub kasety VHS powoduje wyświetlenie prostego menu, które umożliwia ponowne potwierdzenie kopiowania – bez konieczności wykonywania skomplikowanych czynności lub wielokrotnych wyborów. Wygoda, szybkość i prostota – to wszystko zapewnia Direct Dubbing.

 • Złącze USB umożliwia korzystanie ze zdjęć i muzyki bezpośrednio z pamięci flash USB

  Wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB w zestawie DVD firmy Philips. Zdjęcia i muzyka będą odtwarzane bezpośrednio z urządzenia. Możesz teraz podzielić się ulubionymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi.

 • Odtwarzanie plików MP3, WMA oraz zdjęć JPEG z aparatów cyfrowych

  Odtwarzaj pliki MP3, WMA lub JPEG i doświadcz wyjątkowej wygody dzielenia się plikami multimedialnymi z innymi na ekranie telewizora lub zestawu kina domowego w zaciszu własnego salonu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu