1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  USB 2.0

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Oglądaj telewizję cyfrową w jakości HD 1080p

  Skorzystaj z wygody bezpośredniego nagrywania na dysk twardy o pojemności 160 GB za pomocą nagrywarki DVD. Aby zachować wybrane programy na dłużej, po prostu nagraj je na płytę DVD i już na zawsze ciesz się filmami wysokiej jakości. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Oglądaj telewizję cyfrową w jakości HD 1080p

 • Wygodny przesył plików pomiędzy dyskiem, płytami DVD i szybkim złączem USB 2.0

  Wygodny przesył plików pomiędzy dyskiem, płytami DVD i szybkim złączem USB 2.0

  Dzięki pełnej obsłudze przesyłania plików można przesyłać lub kopiować pliki multimedialne z jednego źródła do innego, niezależnie od tego, czy pliki są zapisane w nagrywarce z dyskiem twardym, na płycie DVD, czy też w pamięci flash USB.

 • Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Dzięki funkcji natychmiastowej powtórki możesz przeżyć magiczne chwile podczas oglądania filmu lub programu sportowego, kiedy tylko chcesz. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a powtórzone zostanie ostatnie 30 sekund. Naciśnij przycisk ponownie, aby przewinąć do tyłu.

 • Hybrydowy tuner TV do odbioru analogowych i cyfrowych kanałów telewizyjnych

  Hybrydowy tuner TV do odbioru analogowych i cyfrowych kanałów telewizyjnych

  Dzięki hybrydowemu tunerowi telewizyjnemu możesz oglądać dowolny program cyfrowy lub analogowy. Podczas gdy branża nadawcza przechodzi na platformę cyfrową, tuner hybrydowy oferuje Ci możliwość oglądania transmisji analogowych, a w przyszłości cyfrowych. Masz nieprzerwany dostęp do rozrywki — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

 • Certyfikat DivX Ultra zapewnia udoskonalone odtwarzanie filmów DivX

  Certyfikat DivX Ultra zapewnia udoskonalone odtwarzanie filmów DivX

  Obsługa formatu DivX umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie w zaciszu własnego salonu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy, zwiastuny i wideoklipy, na nagrywalnych płytach CD-R/RW oraz DVD. Odtwarzacz DivX Ultra łączy w jednym, wygodnym formacie plików możliwość odtwarzania filmów DivX ze znakomitymi funkcjami, takimi jak zintegrowane napisy dialogowe, wiele języków ścieżki dźwiękowej, wiele utworów i rozbudowane menu.

 • Odtwarza pliki DivX, MP3, WMA oraz zdjęcia JPEG z aparatów cyfrowych

  Odtwarza pliki DivX, MP3, WMA oraz zdjęcia JPEG z aparatów cyfrowych

  Odtwarzaj zawartość w niemal dowolnym formacie - DivX, MP3, WMA lub JPEG. Doświadcz wyjątkowej wygody, którą daje obsługa wielu formatów, a także luksusu dzielenia się swoimi plikami multimedialnymi z innymi na ekranie telewizora lub zestawu kina domowego w zaciszu własnego salonu.

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do HDMI 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

 • Obsługa dwóch formatów nośnika zapewnia wygodne nagrywanie na płytach DVD+-R/RW, DVD+R DL

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD+R DL. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • W odtwarzaczu audio HDD można zapisywać filmy, muzykę i zdjęcia

  Stwórz własną cyfrową szafę grającą w domowym salonie. Możesz w szybki i wygodny sposób przenosić pliki MP3, WMA, MPEG2, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG i HD JPEG z pamięci USB, przenośnych odtwarzaczy, aparatów cyfrowych, a także niektórych telefonów urządzeń audio-wideo na wbudowany, wewnętrzny dysk twardy nagrywarki. Odtwarzaj swoje ulubione filmy, muzykę lub zdjęcia na ekranie telewizora lub zestawu kina domowego, kiedy tylko chcesz. Dostępnym opcjom, jak i przyjemności, nie ma końca.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu