1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  USB 2.0

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Niepozorne z wyglądu centrum AV o rozdzielczości HDMI 1080p

  Skorzystaj z wygody bezpośredniego nagrywania na dysk twardy o pojemności 250 GB za pomocą nagrywarki DVD. Aby zachować wybrane programy na dłużej, po prostu nagraj je na płytę DVD i już na zawsze ciesz się filmami wysokiej jakości. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Niepozorne z wyglądu centrum AV o rozdzielczości HDMI 1080p

 • Wygodny przesył plików pomiędzy dyskiem, płytami DVD i szybkim złączem USB 2.0

  Wygodny przesył plików pomiędzy dyskiem, płytami DVD i szybkim złączem USB 2.0

  Dzięki pełnej obsłudze przesyłania plików można przesyłać lub kopiować pliki multimedialne z jednego źródła do innego, niezależnie od tego, czy pliki są zapisane w nagrywarce z dyskiem twardym, na płycie DVD, czy też w pamięci flash USB.

 • Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Zwiększanie rozmiaru obrazu do rozdzielczości High Definition zapewniające ostrzejszy obraz, dzięki złączu HDMI 1080p

  Funkcja zwiększania rozmiaru rozdzielczości do HDMI 1080p pozwala uzyskać krystalicznie czysty obraz. Filmy w rozdzielczości standardowej można teraz oglądać w wysokiej rozdzielczości HD, która zapewnia bardziej szczegółowy i naturalny obraz. Funkcja bez przeplotu (oznaczona literą „p” w „1080”) eliminuje układ linii występujący często na ekranie telewizora, zapewniając wyraźny obraz przez cały czas. Dodatkowo interfejs HDMI zapewnia bezpośrednie połączenie cyfrowe, które przenosi sygnał wideo HD oraz cyfrowy, wielokanałowy sygnał audio, nie dokonując ich konwersji na sygnały analogowe, co zapewnia idealną jakość obrazu i dźwięku oraz kompletny brak zakłóceń.

 • Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Dzięki funkcji natychmiastowej powtórki możesz przeżyć magiczne chwile podczas oglądania filmu lub programu sportowego, kiedy tylko chcesz. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a powtórzone zostanie ostatnie 30 sekund. Naciśnij przycisk ponownie, aby przewinąć do tyłu.

 • FlexTime: zacznij oglądać, nie czekając na koniec nagrywania

  FlexTime: zacznij oglądać, nie czekając na koniec nagrywania

  FlexTime umożliwia oglądanie programu, którego nagrywanie się jeszcze nie zakończyło. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej szybkości działania dysku twardego. Nagrywając, można także oglądać dowolny inny program z dysku twardego.

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • Hybrydowy tuner TV do odbioru analogowych i cyfrowych kanałów telewizyjnych

  Hybrydowy tuner TV do odbioru analogowych i cyfrowych kanałów telewizyjnych

  Dzięki hybrydowemu tunerowi telewizyjnemu możesz oglądać dowolny program cyfrowy lub analogowy. Podczas gdy branża nadawcza przechodzi na platformę cyfrową, tuner hybrydowy oferuje Ci możliwość oglądania transmisji analogowych, a w przyszłości cyfrowych. Masz nieprzerwany dostęp do rozrywki — zarówno teraz, jak i w przyszłości.

 • W odtwarzaczu audio HDD można zapisywać filmy, muzykę i zdjęcia

  Stwórz własną cyfrową szafę grającą w domowym salonie. Możesz w szybki i wygodny sposób przenosić pliki MP3, WMA, MPEG2, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG i HD JPEG z pamięci USB, przenośnych odtwarzaczy, aparatów cyfrowych, a także niektórych telefonów urządzeń audio-wideo na wbudowany, wewnętrzny dysk twardy nagrywarki. Odtwarzaj swoje ulubione filmy, muzykę lub zdjęcia na ekranie telewizora lub zestawu kina domowego, kiedy tylko chcesz. Dostępnym opcjom, jak i przyjemności, nie ma końca.

 • Nagrywanie dźwięku 5.1-kanałowego programów telewizyjnych

  Nagrywanie dźwięku 5.1-kanałowego umożliwia rejestrowanie — oprócz obrazu wideo — oryginalnego dźwięku z cyfrowych źródeł wielokanałowych. Te nagrania można potem odtworzyć w formacie wielokanałowym jedynie po podłączeniu do 5.1-kanałowego zestawu głośników.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu