1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Nagrywarka DVD z magnetowidem

  Zachowaj na zawsze nagrania VHS na płytach DVD

  Przedstawiamy odtwarzacz „wszystko w jednym”, który umożliwia odtwarzanie i nagrywanie zarówno na płytach DVD, jak i kasetach VHS! Łącze i.Link umożliwia kopiowanie ulubionych filmów z kaset kamery do idealnej cyfrowej postaci w formacie DVD.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zachowaj na zawsze nagrania VHS na płytach DVD

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Komponentowe złącze Progressive Scan pozwala uzyskać optymalną jakość obrazu

  Progressive Scan podwaja rozdzielczość pionową obrazu, co daje w efekcie wyraźnie ostrzejszy obraz. Zamiast wysyłać na ekran najpierw pole z nieparzystymi liniami, a potem z parzystymi, oba pola są zapisywane naraz. Pełny obraz powstaje w jednej chwili z maksymalną rozdzielczością. Przy takiej szybkości Twoje oko postrzega ostrzejszy obraz bez układu linii.

 • Dzięki funkcji VPS/PDC program jest nagrywany dokładnie od początku do końca

  Funkcje „VPS” (Video Programming System) i „PDC” (Program Delivery Control) są przez stacje telewizyjne wykorzystywane do sterowania rozpoczęciem i długością zaprogramowanego nagrania. Oznacza to, że urządzenie nagrywające samo się włącza i wyłącza w odpowiednim czasie nawet, jeśli zaprogramowany program telewizyjny rozpocznie się wcześniej lub skończy się później niż zaplanowano.

 • Na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW i DVD-R/RW mieści się 6 godzin wideo

  Tryb nagrywania 6-godzinnego dostępny w niektórych modelach nagrywarek DVD umożliwia nagranie do sześciu godzin wideo na jednowarstwowej płycie DVD+R/RW i DVD-R/RW.

 • Smart chaptering dzieli nagranie na sceny za pomocą złącza i.LINK

  Funkcja „Smart chaptering” wykrywa cięcia scen (zmiany daty/godziny) w oryginalnym nagraniu DV i dzieli według nich kopię DVD na rozdziały.

 • Płyty DVD pasują do istniejących odtwarzaczy i napędów DVD

  Nagrywarki DVD mogą odtwarzać zwykłe płyty DVD-Video, ale równie ważne jest, aby nagrane w nich płyty DVD+R i DVD+RW dało się odtwarzać w bieżących odtwarzaczach DVD-Video.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu