1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywanie i przechowywanie nagrań z telewizji cyfrowej

  Wysokiej jakości nagrywarka z dyskiem twardym, zapewniająca doskonałą jakość obrazu i dźwięku. A do tego wygoda systemu GUIDE Plus+. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nagrywanie i przechowywanie nagrań z telewizji cyfrowej

 • Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Dzięki funkcji natychmiastowej powtórki możesz przeżyć magiczne chwile podczas oglądania filmu lub programu sportowego, kiedy tylko chcesz. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a powtórzone zostanie ostatnie 30 sekund. Naciśnij przycisk ponownie, aby przewinąć do tyłu.

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • Nagrywanie 5.1-kanałowego dźwięku Dolby do programów z dekodera TV

  Nagrywanie dźwięku 5.1-kanałowego umożliwia rejestrowanie — oprócz obrazu wideo — oryginalnego dźwięku z cyfrowych źródeł wielokanałowych, jak np. odbiorniki satelitarne, i zapisywanie go na płycie DVD. Te nagrania można potem odtworzyć w formacie wielokanałowym w nagrywarkach firmy Philips, zaś w formacie stereo na dowolnym odtwarzaczu DVD.

 • GUIDE Plus+ — elektroniczny program telewizyjny na ekranie

  GUIDE Plus+ to darmowy, wyświetlany na ekranie program telewizyjny, w którym jest napisane, co będzie w telewizji przez kilka najbliższych dni, i który umożliwia zaprogramowanie timera nagrywarki DVD jednym naciśnięciem przycisku.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

 • Flextime pozwala obejrzeć początek programu w trakcie jego nagrywania

  System FlexTime umożliwia rozpoczęcie oglądania programu przed zakończeniem jego nagrywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej szybkości działania dysku twardego.

 • Obsługa dwóch formatów nośnika zapewnia wygodne nagrywanie na płytach DVD+-R/RW, DVD+R DL

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD+R DL. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Cyfrowy tuner TV (DVB-T) pozwala na bezpośrednie nagrywanie

  Zintegrowany tuner DVB-T pozwala na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej, której programy mogą być oglądane bądź nagrywane. Sygnał wideo jest utrzymywany w postaci cyfrowej, bez żadnych pośrednich etapów analogowych, dzięki czemu zachowana zostaje wysoka jakość obrazu.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu