1
Odtwarzacze multimedialne

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywaj na dysku twardym bez obaw o miejsce do zapisania nagrania, a wybrane nagrania zapisz na płycie DVD. Wskaż i kliknij ulubiony program za pomocą funkcji GUIDE Plus+, a zostanie nagrany wraz z informacją o tytule. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

z funkcją GUIDE Plus+

 • Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Powtórka pozwala ponownie obejrzeć ciekawą scenę po naciśnięciu przycisku

  Dzięki funkcji natychmiastowej powtórki możesz przeżyć magiczne chwile podczas oglądania filmu lub programu sportowego, kiedy tylko chcesz. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a powtórzone zostanie ostatnie 30 sekund. Naciśnij przycisk ponownie, aby przewinąć do tyłu.

 • System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  System ShowView gwarantuje szybkie i łatwe programowanie

  Dzięki systemowi ShowView zaprogramowanie nagrywarki wideo wymaga jedynie wprowadzenia numeru kodu ShowView — jednego kodu liczącego nie więcej niż 9 cyfr (chociaż zazwyczaj mniej) — który w większości programów telewizyjnych jest drukowany przy każdej pozycji.

 • GUIDE Plus+ — elektroniczny program telewizyjny na ekranie

  GUIDE Plus+ to darmowy, wyświetlany na ekranie program telewizyjny, w którym jest napisane, co będzie w telewizji przez kilka najbliższych dni, i który umożliwia zaprogramowanie timera nagrywarki DVD jednym naciśnięciem przycisku.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

 • Obsługa dwóch formatów nośnika zapewnia wygodne nagrywanie na płytach DVD+-R/RW, DVD+R DL

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD+R DL. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

 • Wyjście HDMI z funkcją zwiększania obrazu wideo do rozmiaru HD 720p/1080i

  Interfejs HDMI (High-Definition Multimedia Interface) to bezpośrednie połączenie cyfrowe, za pomocą którego przesyłany jest cyfrowy sygnał wideo o wysokiej rozdzielczości, a także wielokanałowy dźwięk cyfrowy. Zwiększenie rozmiaru wideo umożliwia zwiększenie rozdzielczości sygnałów wideo ze standardowej (SD), wykorzystywanej w technologii DVD, do wysokiej rozdzielczości HD 720p lub 1080i. Obraz w wysokiej rozdzielczości jest ostrzejszy i wiernie przedstawia wszystkie szczegóły. Uzyskany w ten sposób wyjściowy sygnał wideo wysokiej rozdzielczości można przekazywać cyfrowo do wyświetlacza HD Ready za pośrednictwem interfejsu HDMI. Interfejs HDMI jest w pełni wstecznie zgodny z interfejsem DVI.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu