1
Odtwarzacze multimedialne

Odtwarzacz/nagrywarka DVD

  Odtwarzacz/nagrywarka DVD

  Poznaj magię nagrywania płyt DVD!

  Dzięki łączu i.LINK możesz kopiować ulubione kasety wideo, aby na zawsze zachować wspomnienia w postaci cyfrowej.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Poznaj magię nagrywania płyt DVD!

 • Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe wejście i.LINK zapewnia idealne kopiowanie cyfrowych nagrań z kamery

  Cyfrowe złącze i.Link, znane także pod nazwą IEEE 1394 i FireWire, przesyła sygnały audio i wideo w postaci cyfrowej, bez obniżania ich jakości. Umożliwia ono kopiowanie domowych nagrań wideo bez utraty jakości oryginału.

 • Wejście RGB do nagrywania sygnału analog. z przystawek TV w postaci cyfrowej

  Sygnał składowych wideo RGB to standard przesyłania analogowego sygnału wideo, który zapewnia najwyższą jakość — obraz jest ostrzejszy niż w przypadku S-video i kompozytowego sygnału wideo. Nagrywarki DVD Philips mogą nagrywać wprost ze źródeł RGB, jak np. odbiorniki satelitarne.

 • Wysokiej jakości nagrania audio dzięki Dolby Digital 2.0

  Dolby Digital to zaawansowana technologia cyfrowego kodowania dźwięku wykorzystywana na wszystkich płytach DVD-Video. Nagrywarki DVD Philips zapisują dźwięk w tym samym formacie, dzięki czemu płyty pasują do dowolnego odtwarzacza DVD. Jakość jest wyższa niż na analogowym magnetowidzie.

 • Ekran indeksu obrazów to menu DVD utworzone na płycie DVD

  Ekran indeksu obrazów to menu DVD tworzone na każdej płycie DVD+R/RW, które jest dostępne na zwykłych odtwarzaczach DVD. Zapewnia szybkie przeglądanie i łatwy dostęp, dzięki czemu możesz od razu sprawdzić, co jest na płycie i przejść do nagrania, które chcesz obejrzeć.

 • Wybierasz sceny, które chcesz obejrzeć, i pomijasz resztę

  Prosty mechanizm w nagrywarkach DVD Philips pozwalający na usuwanie reklam lub innych nieinteresujących fragmentów filmu albo nieciekawych fragmentów domowego wideo przy użyciu funkcji wyboru ulubionych scen. Wybór jest zapisany na płycie DVD+R/RW i można go oglądać także na innych odtwarzaczach DVD.

 • Płyty DVD pasują do istniejących odtwarzaczy i napędów DVD

  Nagrywarki DVD mogą odtwarzać zwykłe płyty DVD-Video, ale równie ważne jest, aby nagrane w nich płyty DVD+R i DVD+RW dało się odtwarzać w bieżących odtwarzaczach DVD-Video.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu