Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Nagrywarka DVD z dyskiem twardym

  Pixel Plus oznacza bogatsze doznania

  Wysokiej jakości nagrywarka z dyskiem twardym, zapewniająca doskonałą jakość obrazu i dźwięku. A do tego wygoda systemu GUIDE Plus+.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Pixel Plus oznacza bogatsze doznania

 • Pixel Plus to ostrzejsze szczegóły, większa głębia i czystość obrazu

  Pixel Plus to ostrzejsze szczegóły, większa głębia i czystość obrazu

  Technologia Pixel Plus Philipsa to adaptacyjne rozwiązanie poprawy jakości sygnałów obrazu z dowolnego źródła, jak telewizor, odbiornik satelitarny, nagrywarka czy odtwarzacz DVD, na dowolnym poziomie jakości. Jakość obrazu przetworzonych sygnałów wideo jest analizowana, a następnie — zależnie od stopnia zakłóceń — sygnał wyjściowy jest automatycznie poddawany obróbce przez opatentowane przez Philipsa algorytmy redukcji zakłóceń, korekcji podstawy czasowej i poprawy ostrości. Umożliwia to uzyskanie lepszej jakości sygnału wideo z wyjścia HDMI na dowolnym telewizorze HDMI i w telewizorach Philipsa z technologią Pixel Plus.

 • Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Wyjście cyfrowe HDMI - jeden przewód i wszystko podłączone

  Skrót HDMI oznacza interfejs multimedialny wysokiej rozdzielczości. Jest to bezpośrednie połączenie cyfrowe, przez które mogą być przekazywane zarówno sygnały wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wielokanałowe sygnały audio. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe daje idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń. Interfejs HDMI jest wstecznie zgodny z interfejsem DVI (Digital Video Interface).

 • Powiększanie rozm. wideo - rozdzielczość do 1080i linii

  Zwiększenie rozmiaru wideo umożliwia zwiększenie rozdzielczości sygnałów wideo ze standardowej (SD), wykorzystywanej w technologii DVD, do wysokiej rozdzielczości (HD). Obraz w wysokiej rozdzielczości jest ostrzejszy i wiernie przedstawia wszystkie szczegóły. Uzyskany w ten sposób wyjściowy sygnał wideo wysokiej rozdzielczości można wyświetlać na ekranach wysokiej rozdzielczości przez interfejs HDMI (High Definition Multimedia Interface).

 • Zintegrowany cyfrowy tuner TV pozwala na bezpośrednie nagrywanie

  Zintegrowany tuner DVB-T pozwala na odbiór cyfrowej telewizji naziemnej, której programy mogą być oglądane bądź nagrywane. Sygnał wideo jest utrzymywany w postaci cyfrowej, bez żadnych pośrednich etapów analogowych, dzięki czemu zachowana zostaje wysoka jakość obrazu.

 • Nagrywanie 5.1-kanałowego dźwięku Dolby do programów z dekodera TV

  Nagrywanie dźwięku 5.1-kanałowego umożliwia rejestrowanie — oprócz obrazu wideo — oryginalnego dźwięku z cyfrowych źródeł wielokanałowych, jak np. odbiorniki satelitarne, i zapisywanie go na płycie DVD. Te nagrania można potem odtworzyć w formacie wielokanałowym w nagrywarkach firmy Philips, zaś w formacie stereo na dowolnym odtwarzaczu DVD.

 • GUIDE Plus+ — elektroniczny program telewizyjny na ekranie

  GUIDE Plus+ to darmowy, wyświetlany na ekranie program telewizyjny, w którym jest napisane, co będzie w telewizji przez kilka najbliższych dni, i który umożliwia zaprogramowanie timera nagrywarki DVD jednym naciśnięciem przycisku.

 • Wstrzymywanie telewizji na żywo w jednej chwili zatrzymuje akcję

  Wstrzymywanie telewizji na żywo daje pełną kontrolę nad oglądanymi programami. Po włączeniu nagrywarki automatycznie rozpoczyna się zapisywanie oglądanego programu w bardzo dużej wbudowanej pamięci, co pozwala wstrzymać go w dowolnej chwili, ponownie odtworzyć lub zapisać. Jeśli masz ochotę na chwilę przerwy, możesz w dowolnej chwili wstrzymać oglądany „na żywo” program i w dogodnym momencie wznowić oglądanie.

 • Obsługa dwóch formatów nośnika zapewnia wygodne nagrywanie na płytach DVD+-R/RW, DVD+R DL

  Nagrywarki DVD firmy Philips obsługują dwa formaty nagrywania, co daje możliwość korzystania z płyt DVD+R/RW, DVD-R/RW i DVD+R DL. Użytkownik nie musi przejmować się zgodnością formatów, gdyż nagrywarka nagra każdą płytę, tak aby zawsze była w pełni zgodna z dowolnym innym odtwarzaczem.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu