1
Data storage

Pamięć flash USB

  Pamięć flash USB

  Małe, lekkie urządzenie, którego można używać wszędzie

  To cacko jest wyposażone zarówno w złącze USB, jak i micro-USB, dzięki czemu można go używać z komputerami, smartfonami i tabletami! Jego niewielka, aluminiowa obudowa pozwala zabrać je ze sobą w każde miejsce, a funkcja USB OTG umożliwia użytkowanie niemal wszędzie. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Małe, lekkie urządzenie, którego można używać wszędzie

Standard USB OTG oraz złącza USB i micro-USB

 • Modna pamięć USB, kolorowa konstrukcja

  Wybierz swój ulubiony kolor: żółty, różowy, purpurowy, zielony, niebieski lub pomarańczowy, a przechowywanie i udostępnianie plików stanie się prawdziwą przyjemnością każdego dnia.

 • Wbudowana nasadka zabezpieczająca zapewnia wygodę

  Nigdy więcej zgubionych nasadek! Wbudowana nasadka zabezpieczająca zawsze pozostanie na swoim miejscu. Aby cieszyć się zawartością pamięci USB, wystarczy odchylić nasadkę do tyłu i podłączyć pamięć.

 • Wygodne otwieranie i opakowanie przyjazne dla użytkownika

  Oznaczenia i perforacje na opakowaniu umożliwiają jego wygodne otwieranie i szybki dostęp do pamięci USB, bez zbędnego kłopotu.

 • Pamięć 8 GB do przechowywania dużych plików

  Pamięć o pojemności 8 GB doskonale nadaje się do wymiany i udostępniania dużych lub licznych plików za pomocą portu USB w komputerze lub laptopie.

 • Wskaźnik aktywności sygnalizuje kopiowanie plików

  Wskaźnik LED świeci, gdy napęd jest prawidłowo podłączony i działa poprawnie, natomiast miga podczas kopiowania plików do lub z jego pamięci.

 • Szybkie przesyłanie danych przy użyciu standardu USB 3.0

  Bardzo szybki przesył danych to znaczna oszczędność czasu podczas kopiowania dużych plików multimedialnych na i z dysku twardego komputera.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu