Pamięć flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Pamięć flash USB

  Stylowe przechowywanie prywatnych danych

  Robiąca wrażenie wyrafinowana stylistyka oraz wielkość karty kredytowej pozwala nosić urządzenie w portfelu. Pamięć flash USB firmy Philips o wąskiej, eleganckiej konstrukcji umożliwia przechowywanie i udostępnianie cennych danych oraz dużych plików. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Stylowe przechowywanie prywatnych danych

Udostępniaj pliki w dobrym stylu!

 • Ekskluzywna pamięć flash USB wielkości karty kredytowej

  Ta praktyczna i doskonale prezentująca się pamięć flash USB została zaprojektowana do wygodnego przenoszenia danych. Ponieważ ma ona wielkość karty kredytowej, łatwo mieści się w portfelu, dzięki czemu cenne dane będą zawsze przy Tobie.

 • Modna, aluminiowa obudowa o grubości 3 mm

  Aluminiowa obudowa z wysokiej klasy wykończeniem nadaje pamięci flash USB modny i nowoczesny wygląd. Wybierz tę stylową pamięć, jeśli szukasz urządzenia praktycznego i jednocześnie estetycznego.

 • Praktyczny rozmiar dopasowany do portfela

  Rozmiar pamięci flash USB umożliwia jej łatwe noszenie w portfelu i trzymanie cennych danych przy sobie.

 • Pamięć 8 GB do przechowywania dużych plików

  Pamięć o pojemności 8 GB doskonale nadaje się do wymiany i udostępniania dużych lub licznych plików za pomocą portu USB w komputerze lub laptopie.

 • Elastyczne złącze USB pasujące do każdego portu USB

  Prostota użytkowania jest istotną cechą tej pamięci flash USB typu „plug and play”. Niezwykle cienkie i elastyczne złącze USB, które można obracać i zginać, umożliwia wygodne udostępnianie i zapisywanie danych. Urządzenie pasuje do każdego portu USB.

 • Szybki przesył danych przy użyciu standardu USB 2.0

  Bardzo szybki przesył danych to znaczna oszczędność czasu podczas kopiowania dużych plików multimedialnych na i z dysku twardego komputera.

 • Wskaźnik aktywności sygnalizuje kopiowanie plików

  Wskaźnik aktywności świeci, gdy napęd jest prawidłowo podłączony i działa poprawnie, natomiast miga podczas kopiowania plików do lub z jego pamięci.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu