1
Data storage

Pamięć flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Pamięć flash USB

  Najbezpieczniejszy sposób przenoszenia danych

  Pamięć flash USB firmy Philips to najbezpieczniejszy sposób przenoszenia danych. Wszystkie pliki są zabezpieczone hasłem dostępu oraz wyjątkową funkcją Lost & Found (informacje kontaktowe dla znalazcy). Pamięci mieści 512 MB danych i zapewnia transfer z dużą szybkością w standardzie USB 2.0 Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Najbezpieczniejszy sposób przenoszenia danych

Szybka wymiana plików

 • Pamięć 512 MB do przechowywania dużych plików

  Pamięć o pojemności 512 MB doskonale nadaje się do wymiany i udostępniania dużych lub licznych plików za pomocą portu USB w komputerze lub laptopie.

 • Szybki przesył danych przy użyciu standardu USB 2.0

  Bardzo szybki przesył danych to znaczna oszczędność czasu podczas kopiowania dużych plików multimedialnych na i z dysku twardego komputera.

 • Synchronizacja plików między komputerem a pamięcią flash

  Synchronizacja wszystkich plików na komputerze umożliwia dostęp do dokumentów i pracę z nimi w dowolnym miejscu za pomocą kilku kliknięć myszą.

 • Automatyczna kompresja wszystkich plików zapewnia oszczędność miejsca

  Automatyczna kompresja wszystkich plików umieszczanych w pamięci flash USB zapewnia oszczędność miejsca

 • Ochrona hasłem cennych danych osobistych

  Funkcja ochrony hasłem wykorzystująca szyfrowanie 256-bitowe AES pozwala chronić cenne dane osobiste przed dostępem osób niepożądanych.

 • Funkcja Lost & Found zawiera informacje dla znalazcy umożliwiające zwrot zguby

  Ta wyjątkowa funkcja umożliwia wprowadzenie w pamięci flash USB danych kontaktowych, takich jak adres pocztowy, adres e-mail i numer telefonu, aby znalazca mógł zwrócić ją właścicielowi.

 • Specjalne, łatwe i gotowe do użycia oprogramowanie

  W zestawie znajduje się pełen pakiet oprogramowania, uruchamiający się automatycznie po podłączeniu pamięci flash USB i udostępniający takie użyteczne funkcje, jak ochrona hasłem, synchronizacja plików, kompresja danych, Lost & Found (informacje kontaktowe dla znalazcy), czy informacje o urządzeniu USB. Zestaw zawiera ponadto 30-dniową wersję próbną programu Portable Microsoft Outlook Express, funkcje synchronizacji ulubonych oraz surfowania po Internecie bez zapisu przeglądanych stron.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu