1
Żelazka

PerfectCare Azur

Żelazko parowe

  • KA

  PerfectCare Azur

  Żelazko parowe

  Bezpieczne prasowanie bez konieczności regulacji

  Teraz możesz prasować ubrania z jedwabiu, lnu, bawełny czy kaszmiru w dowolnej kolejności — bez zmiany ustawień temperatury. Żelazko PerfectCare Azur zapewnia doskonałe rezultaty bez ryzyka przypalenia ubrań bądź nadania im niepożądanego połysku. Prasowanie nigdy nie było tak proste. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PerfectCare Azur Żelazko parowe

Strumień pary 50 g/min, uderzenie 200 g, Stopa T-ionicGlide, Autom. wyłączanie, system antywapienny, Bezpieczeństwo wszystkich ubrań GC4918/30 Znajdź podobne produkty

Bezpieczne prasowanie bez konieczności regulacji

Perfekcyjne prasowanie

 • Technologia OptimalTemp: doskonałe połączenie temperatury

  Technologia OptimalTemp: doskonałe połączenie temperatury

  To prawdziwa rewolucja w dziedzinie prasowania, która zapewnia doskonałe połączenie pary i temperatury. Szybkie prasowanie, doskonałe rezultaty nawet w przypadku trudnych zagnieceń i bezpieczeństwo wszystkich tkanin — bez konieczności regulacji. Mechanizm działania jest następujący: 1) Inteligentny procesor ustawia odpowiednią temperaturę. 2) Technologia HeatFlow pozwala uzyskać odpowiednie proporcje pary i temperatury.

 • 100% bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin

  100% bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin

  100% bezpieczeństwa dla wszystkich delikatnych tkanin, takich jak jedwab, kaszmir, wełna czy poliester. Niezależne instytuty badawcze stosowały żelazko PerfectCare do prasowania najbardziej delikatnych tkanin przeznaczonych do prasowania — ich badania potwierdziły doskonałe efekty.

 • Łatwość użytkowania, nie wymaga regulacji

  Łatwość użytkowania, nie wymaga regulacji

  Łatwość uzytkowania, nie wymaga regulacji. Teraz możesz wyprasować wszystkie ubrania przeznaczone do prasowania, jedno po drugim — bez zbędnych przerw i regulacji temperatury.

 • Testowane i zatwierdzone przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin

  Testowane i zatwierdzone przez niezależnych ekspertów w dziedzinie tkanin

  To żelazko zapewnia doskonałą jakość prasowania — potwierdziły to testy przeprowadzone przez niezależne instytuty z branży tekstylnej, takie jak DWI, IWTO i Woolmark. Program Woolmark Apparel Care ma zadanie pomóc klientom w zidentyfikowaniu wysokiej jakości produktów do pielęgnacji ubrań, które firma Woolmark zatwierdziła do stosowania na odzieży wełnianej. Do tej pory tylko firma Philips oferująca oryginalną technologię OptimalTemp otrzymała od firmy Woolmark certyfikat Gold. Można mieć pewność, że produkty do pielęgnacji odzieży zatwierdzone przez firmę Woolmark zapewnią wełnianym tkaninom idealną ochronę.

 • T-ionicGlide: nasza najlepsza, 5-gwiazdkowa stopa

  T-ionicGlide: nasza najlepsza, 5-gwiazdkowa stopa

  T-ionicGlide to najlepsza stopa firmy Philips. Wraz z żelazkami OptimalTemp wyznacza nowy standard poślizgu i odporności na zarysowania. Nowa, opatentowana powłoka zapewnia doskonałe rezultaty. Pieczołowicie zaprojektowany kształt i otwory gwarantują równomierne rozprowadzanie pary ułatwiające rozprasowywanie zagnieceń.

 • Z podwójnym aktywnym systemem antywapiennym można używać wody z kranu

  Z podwójnym aktywnym systemem antywapiennym można używać wody z kranu

  Z żelazkiem parowym PerfectCare Azur można używać wody z kranu. Podwójny aktywny system antywapienny to połączenie tabletek rozpuszczających kamień i regularnego samoczyszczenia, dzięki któremu wewnątrz żelazka osadza się mniej kamienia. Aby uzyskać lepsze rezultaty, należy używać wody destylowanej, która zapewni stały przepływ pary w żelazku.

 • Żelazko pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie

  Żelazko pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie

  Żelazko pozostawione bez nadzoru wyłącza się automatycznie: postawione na podstawie po trzech minutach, zaś na stopie — po dwóch.

 • Końcówka Quattro Precision pozwala łatwo wyprasować trudno dostępne miejsca

  Końcówka Quattro Precision pozwala łatwo wyprasować trudno dostępne miejsca

  Zastosowana w żelazku parowym końcówka Quattro Precision umożliwia prasowanie trudno dostępnych miejsc. Specjalnie wyprofilowany rowek pozwala dokładnie wyprasować tkaninę wokół guzików, zapewniając przy tym doskonałą widoczność. Doskonałe rezultaty prasowania zapewniają dodatkowo: możliwość silnego uderzenia pary w precyzyjnie wybrane miejsce i wąska końcówka do delikatnego prasowania.

 • Innowacyjna prowadnica do przewodu

  Innowacyjna prowadnica do przewodu

  Innowacyjna prowadnica do przewodu przypinana do deski do prasowania utrzymuje przewód z dala od żelazka podczas prasowania.

 • Żelazko o mocy 2800 W — szybkie nagrzewanie i duża wydajność

  Żelazko o mocy 2800 W — szybkie nagrzewanie i duża wydajność

  Żelazko o mocy 2800 W zapewnia szybkie nagrzewanie i skuteczne prasowanie wszystkich typów odzieży.

 • Strumień pary do 50 g/min ułatwia rozprasowywanie zagnieceń

  Strumień pary do 50 g/min ułatwia rozprasowywanie zagnieceń

  Ciągły strumień pary do 50 g/min zapewnia optymalną ilość pary pozwalającą skutecznie rozprasować wszystkie zagniecenia.

 • Silne uderzenie pary do 200 g

  Silne uderzenie pary do 200 g

  Funkcji silnego uderzenia pary można używać do prasowania w pionie i usuwania uporczywych zagnieceń.

 • Szybkie prasowanie wszystkich typów tkanin – najszybsze żelazko parowe

  Szybkie prasowanie bez konieczności sortowania odzieży. Uprasujesz wszystkie swoje ubrania dzięki bardziej skutecznemu działaniu pary.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Eco passport – przegląd danych technicznych produktu w odniesieniu do ochrony środowiska

Firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu