1
Kawa

Saeco

Saeco Incanto Executive

W pełni automatyczny ekspres do kawy

  Saeco Incanto Executive

  W pełni automatyczny ekspres do kawy

  Profesjonalne espresso w Twoim domu

  Ekspres Saeco Incanto Executive to ponadczasowe dzieło sztuki zaprojektowane z myślą o perfekcji. Każde z 8 ustawień można dostosować do własnych preferencji, aby zaparzony napój był dokładnie taki, jak lubisz. Podwójny bojler jest gwarancją profesjonalnej wydajności i szybkości. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Saeco Incanto Executive W pełni automatyczny ekspres do kawy

Parzenie 7 rodzajów kawy, Zintegr. dzbanek i spieniacz do mleka, Stal szlachetna, 8-stopniowy, regulowany młynek HD9712/11 Znajdź podobne produkty

Profesjonalne espresso w Twoim domu

Perfekcja w filiżance — w mgnieniu oka

 • Pyszne, gorące cappuccino i latte macchiato za jednym dotknięciem

  Pyszne, gorące cappuccino i latte macchiato za jednym dotknięciem

  Aby uzyskać kremową piankę o konsystencji, której trudno się oprzeć, zintegrowany pojemnik na mleko spienia je dwa razy, usuwając pęcherzyki i nieczystości. Za jednym naciśnięciem przycisku aksamitna pianka o odpowiedniej temperaturze wypełnia Twoją filiżankę. Dzięki wydajnemu podwójnemu bojlerowi ekspres może spienić mleko i zaraz potem zaparzyć espresso, co pozwala przygotować idealnie gorące napoje bez konieczności czekania.

 • 20 tysięcy filiżanek najlepszej kawy dzięki trwałym młynkom ceramicznym

  20 tysięcy filiżanek najlepszej kawy dzięki trwałym młynkom ceramicznym

  Nasze młynki są wykonane z nowoczesnej ceramiki, niezwykle twarde i precyzyjne. Świeże ziarna kawy są delikatnie mielone, bez ryzyka przegrzania. Proces ten wydobywa z kawy najlepsze smaki i aromaty, pozwalając uzyskać co najmniej 20 tysięcy filiżanek doskonałego napoju.

 • Napoje mleczne bez konieczności czekania dzięki podwójnemu bojlerowi

  Napoje mleczne bez konieczności czekania dzięki podwójnemu bojlerowi

  Dzięki wydajnemu podwójnemu bojlerowi możesz przygotować idealnie gorące espresso i cappuccino jedno po drugim — bez czekania . Dwa oddzielne systemy podgrzewania zapewniają optymalną temperaturę kawy i spieniania mleka, co za każdym razem gwarantuje profesjonalne rezultaty i szybkość działania.

 • Wiele różnych napojów kawowych za jednym dotknięciem przycisku

  Wiele różnych napojów kawowych za jednym dotknięciem przycisku

  Dostępnych jest wiele różnych opcji, które mogą spełnić Twoje kawowe pragnienia — od espresso po latte macchiato. Bez względu na to, czy jest to pierwsza rzecz z rana czy kawa na deser, na wyciągnięcie ręki masz do wyboru smak na każdą porę dnia.

 • Spersonalizuj i zapisz ustawienia mocy, czasu parzenia i mlecznej pianki

  Spersonalizuj i zapisz ustawienia mocy, czasu parzenia i mlecznej pianki

  Od ziaren do filiżanki — możesz dostosować każdy etap parzenia i uzyskać taką kawę, jaką lubisz. Personalizując i zapamiętując wszystkie opcje (moc zależną od ilości zmielonej kawy, smak zależny od czasu wstępnego zaparzania, temperaturę, czas parzenia, ilość mlecznej pianki i jej konsystencję), możesz dopasować każdą filiżankę do swoich upodobań.

 • Wystarczy obrócić pokrętło, aby uzyskać idealną warstwę pianki

  Wystarczy obrócić pokrętło, aby uzyskać idealną warstwę pianki

  Obracając pokrętło, można uzyskać idealną warstwę pianki i odkryć szerokie spektrum smaków! Można regulować wypływ kawy i ciśnienie parzenia, aby jednym ruchem dostosować grubość warstwy pianki i jej strukturę. Wystarczy obrócić pokrętło w lewo, aby otrzymać grubą warstwę pianki i intensywne espresso o pełnym smaku, lub w prawo, aby zaparzyć łagodną kawę o mniej intensywnym smaku i z mniejszą ilością pianki.

 • Higiena dzięki opatentowanej technologii czyszczenia pojemnika parą

  Higiena dzięki opatentowanej technologii czyszczenia pojemnika parą

  Utrzymanie wysokiego poziomu higieny jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki funkcji czyszczenia parą można wyczyścić mechanizm spieniania, usuwając osady z mleka z urządzenia bez konieczności opróżniania pojemnika. Zachowanie standardów higieny zostało potwierdzone przez niezależny niemiecki instytut badawczy VDE.

 • Znajdź idealny smak kawy dzięki 8 ustawieniom młynka

  Znajdź idealny smak kawy dzięki 8 ustawieniom młynka

  Jeśli chodzi o stopień zmielenia kawy, ten ekspres zawsze spełnia oczekiwania. Różne mieszanki kawy wymagają różnego stopnia mielenia, aby wydobyć z nich pełnię aromatu. W tym ekspresie można ustawić osiem grubości mielenia — od najdrobniejszego w celu przygotowania prawdziwego espresso po najgrubsze w celu przygotowania łagodniejszej kawy

 • Wybierz smak kawy, zmieniając czas wstępnego zaparzania

  Wybierz smak kawy, zmieniając czas wstępnego zaparzania

  Można nawet zmienić smak kawy, dostosowując czas wstępnego zaparzania. Dzięki tej funkcji ziarna kawy są zwilżane przed rozpoczęciem procesu zaparzania, co powoduje równomierne uwalnianie aromatu. W odróżnieniu od tradycyjnych ekspresów z tą funkcją, Saeco pozwala dostosować czas wstępnego zaparzania, umożliwiając uzyskanie smaku zgodnego z upodobaniami.

 • Całkowicie wyjmowany blok zaparzający można umyć w kilka chwil

  Całkowicie wyjmowany blok zaparzający można umyć w kilka chwil

  Efektywność i łatwość obsługi były głównymi założeniami, kiedy 30 lat temu firma Saeco stworzyła pierwszy blok zaparzający. Po dziś dzień blok zaparzający jest nadal innowacyjnym i robiącym wrażenie rozwiązaniem technologicznym. Jak zawsze jest prosty w czyszczeniu — wystarczy go wyjąć i myć przez kilka sekund pod bieżącą wodą, a następnie w prosty sposób włożyć z powrotem do urządzenia.

 • Dzieło sztuki w Twojej kuchni z obudową ze stali szlachetnej

  Dzieło sztuki w Twojej kuchni z obudową ze stali szlachetnej

  Ten ekspres jest równie wyrafinowany jak kawa, którą przygotowuje. Obudowa ze stali szlachetnej i kolorowy wyświetlacz TFT to natchnione połączenie tradycji i nowoczesności, a proste, eleganckie wzornictwo nie poddaje się chwilowym modom.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu