1
Niezbadane

Zestaw głośnikowy SoundBar

  Zestaw głośnikowy SoundBar

  Niezrównana czystość głosu dzięki dźwiękowi 3.1-kanałowemu

  Wzbogać swój telewizor o ulepszoną czystość głosu i wirtualny dźwięk przestrzenny, aby uzyskać wrażenia jak w prawdziwym kinie. Ciesz się dźwiękiem wysokiej jakości i płynnym odtwarzaniem, korzystając z ulubionych aplikacji muzycznych dzięki zestawowi głośnikowemu Soundbar z usługą Google Cast™. Zobacz wszystkie korzyści

  Sugerowana cena detaliczna: 1 589 zł

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zestaw głośnikowy SoundBar

3.1, subwoofer bezprzewodowy, Google Cast i Spotify Connect, Bluetooth i NFC, Wejście HDMI i wyjście HDMI ARC HTL5160B/12 Znajdź podobne produkty

Niezrównana czystość głosu dzięki dźwiękowi 3.1-kanałowemu

dzięki obsłudze Google Cast i Spotify Connect

 • Specjalny głośnik kanału centralnego zapewnia najlepszą wyrazistość głosu

  Specjalny głośnik kanału centralnego zapewnia najlepszą wyrazistość głosu

  Głośnik kanału centralnego przystosowany specjalnie do częstotliwości głosu sprawia, że głos słychać ze środka ekranu. Dzięki temu uzyskano poprawę umiejscowienia i wyrazistości głosu, co pozwala bardziej zanurzyć się w świecie filmu.

 • Dźwięk przestrzenny Dolby Digital i Pro Logic II

  Dźwięk przestrzenny Dolby Digital i Pro Logic II

  Wbudowany dekoder Dolby Digital eliminuje potrzebę instalowania zewnętrznego dekodera, przetwarzając sześć kanałów informacji dźwiękowych, aby zapewnić odczucie dźwięku przestrzennego oraz zdumiewająco naturalne odczucie atmosfery i dynamicznego realizmu. System Dolby Pro Logic II zapewnia przetwarzanie pięciu kanałów dźwięku przestrzennego z dowolnego źródła dźwięku stereofonicznego.

 • Technologia Virtual Surround Sound zapewnia realistyczne wrażenia filmowe

  Technologia Virtual Surround Sound zapewnia realistyczne wrażenia filmowe

  Technologia Virtual Surround Sound opracowana przez firmę Philips pozwala uzyskać bogaty, przestrzenny dźwięk przy pomocy zestawu liczącego mniej niż 5 głośników. Wysoce zaawansowane algorytmy przestrzenne wiernie oddają charakterystykę fal dźwiękowych, jaka występuje w idealnym środowisku dźwiękowym 5.1. Dowolne źródło dźwięku stereo wysokiej jakości jest przekształcane w naturalny, wielokanałowy dźwięk przestrzenny. Nie trzeba już kupować dodatkowych głośników, przewodów ani stojaków, aby uzyskać dźwięk wypełniający całe pomieszczenie.

 • Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Parowanie smartfonów z technologią Bluetooth za jednym dotknięciem dzięki technologii NFC

  Z łatwością paruj smartfony z technologią Bluetooth® za jednym dotknięciem dzięki technologii komunikacji bliskiego zasięgu NFC. Wystarczy dotknąć smartfonem lub tabletem z technologią NFC specjalnie wydzielonego obszaru głośnika SoundStage, aby go włączyć, rozpocząć parowanie przez Bluetooth® lub rozpocząć strumieniowe przesyłanie muzyki.

 • Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink umożliwia sterowanie wszystkimi urządzeniami HDMI CEC przy użyciu jednego pilota.

  Funkcja EasyLink pozwala sterować kilkoma urządzeniami (np. odtwarzaczem DVD, odtwarzaczem Blu-ray, głośnikiem SoundBar, kinem domowym, telewizorem itp.) za pomocą jednego pilota. Standardowy protokół HDMI CEC zapewnia udostępnianie funkcji między urządzeniami za pomocą przewodu HDMI. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia jednoczesne sterowanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z funkcją HDMI CEC. Korzystanie z funkcji trybu gotowości i odtwarzania jest teraz prostsze niż kiedykolwiek.

 • Ekran dotykowy zapewnia intuicyjne odtwarzanie i kontrolę głośności

  Ekran dotykowy zapewnia intuicyjne odtwarzanie i kontrolę głośności

  Intuicyjna obsługa przez ekran dotykowy pozwala sterować głośnością i innymi opcjami odtwarzania poprzez dotykanie przycisków sterujących na panelu przednim.

 • Dwudrożny głośnik zapewniający najlepszą czystość i zakres dynamiczny dźwięku

  Dwudrożny głośnik zapewniający najlepszą czystość i zakres dynamiczny dźwięku

  Dwudrożny głośnik zapewniający najlepszą czystość i potężny zakres dynamiczny dźwięku

 • Łatwe przesyłanie muzyki z telefonu do głośnika dzięki funkcji Google Cast

  Łatwe przesyłanie muzyki z telefonu do głośnika dzięki funkcji Google Cast

  Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i bezproblemowym odtwarzaniem z ulubionych aplikacji muzycznych. Ten głośnik SoundBar korzysta z wbudowanej technologii Google Cast pozwalającej na przesyłanie muzyki z urządzenia przenośnego do głośników. Możesz przesyłać muzykę z urządzenia iPhone®, iPad®, telefonu i tabletu z systemem Android, laptopa z systemem Mac® lub Windows® bądź urządzenia Chromebook.

 • Aplikacja towarzysząca Philips ułatwiająca konfigurację sieci

  Aplikacja towarzysząca Philips ułatwiająca konfigurację sieci

  Użyj aplikacji HCWeSet Manager firmy Philips, aby skonfigurować nowe głośniki z obsługą Google Cast w sieci domowej i zacząć cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem oraz bezproblemowym odtwarzaniem z ulubionych aplikacji*. * W celu skonfigurowania sieci konieczne jest zainstalowanie aplikacji, a w celu bezprzewodowego odtwarzania muzyki za pomocą aplikacji należy zaakceptować warunki usługi i polityki prywatności. * Aby przesyłać muzykę z serwisu Spotify, należy posiadać konto Spotify Premium pozwalające na korzystanie z funkcji Connect.

 • Spotify Connect — bezproblemowa obsługa aplikacji natywnej

  Spotify Connect — bezproblemowa obsługa aplikacji natywnej

  Za pomocą funkcji Spotify Connect można z łatwością przeglądać, poznawać i odtwarzać muzykę z dowolnego pomieszczenia w domu, używając urządzenia przenośnego jako pilota. Bezpośrednie połączenie ze Spotify pozwala odtwarzać muzykę wprost z chmury, dzięki czemu urządzenie przenośne może służyć do obsługi połączeń, filmów, a nawet znaleźć się poza zasięgiem bez przerywania odtwarzania muzyki. Zapewnia również większą oszczędność baterii, ponieważ zużycie energii do odtwarzania muzyki jest zminimalizowane. Jednocześnie nadal dostępne są wszystkie wspaniałe funkcje Spotify — od gotowych list po wysokie częstotliwości próbkowania. To rozwiązanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby odkrywać nową muzykę i słuchać jej w najlepszej jakości.

 • Niewielka wysokość głośników sprawia, że idealnie nadają się one do ustawienia przed telewizorem

  Niewielka wysokość głośników sprawia, że idealnie nadają się one do ustawienia przed telewizorem
 • Możliwość podłączenia urządzeń do wejścia HDMI w celu uzyskania świetnej jakości obrazu i dźwięku

  Ciesz się realistycznym obrazem w technologii 3D oraz wyraźnym, 5.1- lub 7.1-kanałowym dźwiękiem. Wystarczy połączyć wyjście HDMI odtwarzacza z wejściem amplitunera AV pozbawionego obsługi sygnału 3D.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Dostępność muzyki zależy od kraju świadczenia usługi. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź stronę usługi.
 • Dla tego głośnika wymagane jest konto premium w serwisie Spotify.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu