1
Niezbadane

Zestaw kina domowego DVD/SACD

  Zestaw kina domowego DVD/SACD

  Wrażenia jak w prawdziwym kinie

  Dzięki najwyższej jakości i precyzji wykonania ten zestaw kina domowego gwarantuje wyjątkowy odbiór obrazu i dźwięku. Dopracowane wzornictwo pasuje do każdego płaskiego telewizora i wnętrza domu dzięki możliwości montażu urządzenia na ścianie i funkcjom bezprzewodowym.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wrażenia jak w prawdziwym kinie

i rewelacyjna jakość dźwięku

 • Wyjście HDMI cyfrowego obrazu wysokiej rozdzielczości i cyfrowego dźwięku

  Wyjście HDMI cyfrowego obrazu wysokiej rozdzielczości i cyfrowego dźwięku

  HDMI to bezpośrednie połączenie cyfrowe, przez które mogą być przekazywane zarówno sygnały wideo w wysokiej rozdzielczości, jak i wielokanałowe sygnały audio. Uniknięcie konwersji na sygnały analogowe daje idealny obraz i jakość dźwięku, zupełnie bez zakłóceń. Interfejs HDMI jest wstecznie zgodny z interfejsem DVI.

 • Tylne głośniki bezprzewodowe to mniej kabli w pokoju

  Tylne głośniki bezprzewodowe to mniej kabli w pokoju

  Zalety tylnych głośników bezprzewodowych to elastyczność i mobilność w ich rozstawieniu. Skonstruowane przy użyciu technologii niepowodującej zakłóceń głośniki bezprzewodowe zapewniają pełny dźwięk przestrzenny bez szpecących połączeń kablowych.

 • Neodymowe, wstęgowe głośniki wysokotonowe oferują krystalicznie czysty dźwięk

  Neodymowe, wstęgowe głośniki wysokotonowe oferują krystalicznie czysty dźwięk

  Ciesz się niezrównanym, naturalnym, kryształowo czystym dźwiękiem dzięki wielokierunkowemu wstęgowemu głośnikowi wysokotonowemu, wykonanemu z neodymu. Kolumny dipolowe emitują wysokie częstotliwości w promieniu 360 stopni, dzięki czemu uzyskuje się „otwarte” spektrum dźwięku zapewniające krystalicznie czyste dźwięki przy najwyższych częstotliwościach. Pogłębia to jeszcze bardziej wrażenie przestrzeni w systemach wielokanałowych i jest szczególnie słyszalne podczas odtwarzania dźwięku Super Audio CD, którego jakość jest rewelacyjna.

 • Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce

  Wielokanałowy format dźwięku SACD gwarantuje pełne zanurzenie w muzyce

  Przygotowane do wielokanałowego SACD. Ten format muzyczny nowej generacji umożliwia odtwarzanie muzyki najwyższej jakości, dźwięku przestrzennego 5.1 oraz zapewnia pełną zgodność ze starszymi i nowymi płytami CD.

 • Niewielki z różnymi opcjami montażu, w tym również na ścianie

  Niewielki z różnymi opcjami montażu, w tym również na ścianie
 • Ultrapłaskie głośniki panelowe wspaniale uzupełnią wyposażenie Twojego domu

  Ultrapłaskie głośniki panelowe wspaniale uzupełnią wyposażenie Twojego domu
 • Kinowy dźwięk przestrzenny 6.1 Dolby Digital EX

  Dekodowanie Dolby Digital EX to nowa technologia, dzięki której przejmujący do głębi dźwięk 5.1-kanałowy Dolby Digital zostaje dodatkowo wzbogacony o większą precyzję dźwięku przestrzennego i mocniejsze wrażenia. Dodatkowy kanał przestrzenny wytwarza jeszcze bardziej ekscytujący efekt otaczającego ze wszystkich stron dźwięku przestrzennego.

 • Powiększanie rozm. wideo - rozdzielczość do 1080i linii

  Zwiększenie rozmiaru wideo umożliwia zwiększenie rozdzielczości sygnałów wideo ze standardowej (SD), wykorzystywanej w technologii DVD, do wysokiej rozdzielczości (HD). Obraz w wysokiej rozdzielczości jest ostrzejszy i wiernie przedstawia wszystkie szczegóły. Uzyskany w ten sposób wyjściowy sygnał wideo wysokiej rozdzielczości można wyświetlać na ekranach wysokiej rozdzielczości przez interfejs HDMI (High Definition Multimedia Interface).

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu