1
Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Series 2000

Nawilżacz powietrza

  Series 2000

  Nawilżacz powietrza

  Higieniczne nawilżanie

  Oddychaj swobodnie z nawilżaczem powietrza Philips z serii 2000. Higieniczna technologia nawilżania NanoCloud ogranicza rozprzestrzenianie bakterii o 99%* w porównaniu z wiodącymi nawilżaczami ultradźwiękowymi oraz zapobiega powstawaniu mokrych plam i białych śladów*. Urządzenie doskonale sprawdzi się w sypialni oraz w pokoju dziecięcym. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Series 2000 Nawilżacz powietrza

Do pomieszczeń o powierzchni do 44 m2, Zapewnia o 99% mniej bakterii*, Automatyczne ustawienia nawilżania, Wskaźnik numeryczny HU4813/10 Znajdź podobne produkty

Higieniczne nawilżanie

Technologia NanoCloud

 • Naturalny proces parowania

  Naturalny proces parowania

  Higieniczny, naturalny proces parowania zapewnia optymalną skuteczność. Suche powietrze przechodzi przez nawilżacz, gdzie miesza się z mgiełką wodną. Do otoczenia wydobywa się wilgotniejsze powietrze. Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny proces parowania polegający na pochłanianiu suchego powietrza, mieszaniu go z cząsteczkami wody i emitowaniu wilgotniejszego powietrza do otoczenia.

 • Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białych śladów

  Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białych śladów

  Dzięki konstrukcji 360° nawilżacz równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze po całym pomieszczeniu, zapobiegając powstawaniu mokrych plam na podłodze i innych powierzchniach. Technologia NanoCloud zmniejsza również ryzyko rozprzestrzeniania się w powietrzu minerałów, które mogłyby odkładać się na meblach i innych powierzchniach w postaci białego osadu.

 • Cichy tryb snu

  Cichy tryb snu

  W specjalnym trybie snu nawilżacz działa z zachowaniem minimalnego poziomu hałasu. Wszystkie lampki są wyłączone z wyjątkiem wskaźnika prędkości. Ustawienie to umożliwia utrzymanie żądanego poziomu wilgotności podczas snu.

 • Łatwy do napełniania zbiornik

  Łatwy do napełniania zbiornik

  Napełnij wodą z pojemnika lub zanieś zbiornik pod kran. Wskaźnik „max” wyraźnie pokazuje, kiedy zbiornik jest pełny. Gdy zbiornik jest pusty, nawilżacz automatycznie wyłącza się, a wskaźnik pokazuje, że konieczne jest napełnienie zbiornika.

 • Łatwa w czyszczeniu konstrukcja

  Łatwa w czyszczeniu konstrukcja

  Okrągła, minimalistyczna konstrukcja ułatwia czyszczenie urządzenia. Nawilżacz nie jest wyposażony w płytkę grzejną, dlatego nie wymaga odkamieniania.

 • Zapewnia o 99% mniej bakterii

  Mgiełka wodna rozbijana jest na bardzo drobne cząsteczki przez co jest niewidoczna dla oka. Dzięki temu cząsteczki te znacznie słabiej przenoszą do powietrza bakterie. Nasze badania wykazały, że technologia NanoCloud ogranicza rozprzestrzenianie bakterii o 99% w porównaniu z wiodącymi nawilżaczami ultradźwiękowymi.

 • Nawilżacz nie tworzy gorącej wody

  Nawilżacz nie tworzy ryzyka poparzenia gorącą wodą lub parą. Technologia NanoCloud nie podgrzewa wody, ograniczając ryzyko poparzenia gorącą wodą lub parą.

 • Automatyczne ustawienia nawilżania

  Automatyczne ustawienia nawilżenia umożliwiają utrzymywanie stałego poziomu wilgotności. Wystarczy wybrać docelowy poziom nawilżenia: 40%, 50% lub 60%, a nawilżacz będzie automatycznie włączał się i wyłączał, aby utrzymać żądany poziom. Dzięki inteligentnemu czujnikowi wilgotności urządzenie precyzyjnie reguluje poziom nawilżenia, a także na bieżąco informuje o jego stanie poprzez numeryczny wyświetlacz.

 • Zegar

  Zegara umożliwia programowanie czasu pracy urządzenia przez wybraną liczbę godzin (1, 4 lub 8 godzin), po upływie których wyłącza się automatycznie.

 • Bardzo skuteczne pochłanianie wody i odpowiednia efektywność parowania

  Nawilżacz Philips charakteryzuje się 3 prędkościami wentylatora oraz wydajnością nawilżania wynoszącą 300 ml/godz. przy najwyższym ustawieniu. Urządzenie idealnie nadaje się do pomieszczeń o średniej wielości (do 44 m2).*

Pokaż wszystkie dane techniczne

Akcesoria dla tego produktu

Zobacz wszystkie akcesoria
 • Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białego osadu: niezależny test zewnętrzny badający odkładanie się na meblach minerałów zawartych w kroplach płynów, zgodnie z normą DIN 44973, IUTA e.V. Odkładanie się minerałów na meblach było badane przez 3 godziny.
 • Wielkość pomieszczenia została obliczona na podstawie wydajności nawilżania, przetestowanej przez niezależne laboratorium, zgodnie z normą AHAM HU-1-2006 (R2011)
 • Na podstawie emisji bakterii Pseudomonas Fragi bezpośrednio z czystych modułów i filtrów po 2 godzinach ciągłego użytkowania na najwyższym ustawieniu, z wykorzystaniem wysterylizowanej wody z dodatkiem wymienionej bakterii, w komorze o pojemności 1 m3 i przepływie 280 l/min (74 gpm).

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu