1
Świeży oddech

Sonicare

Philips Sonicare TongueCare+

Zestaw ze sprayem TongueCare+

  Philips Sonicare TongueCare+

  Zestaw ze sprayem TongueCare+

  Czysty język to świeży oddech

  Kliknij. Rozpyl. Oczyść. Nasze przełomowe, inteligentne rozwiązanie TongueCare+ to połączenie aerozolu i szczoteczki do języka, które umożliwia natychmiastowe przekształcenie szczoteczki do zębów Philips Sonicare w skuteczne rozwiązanie zapewniające świeży oddech. Zapewnij sobie najwyższą czystość klasy Sonicare i długotrwałą świeżość oddechu. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Sonicare Zestaw ze sprayem TongueCare+

1 szczoteczka do języka, 1 spray do języka, Parowanie w trybie BrushSync HX8071/17 Znajdź podobne produkty

Czysty język to świeży oddech

Philips Sonicare: rozwiązanie dla czystego języka

 • Natychmiast zabija powodujące nieprzyjemny zapach bakterie i neutralizuje nieświeży oddech.

  Natychmiast zabija powodujące nieprzyjemny zapach bakterie i neutralizuje nieświeży oddech.

  Gazy VSC nie mają żadnych szans z naszym sprayem do języka BreathRx, który natychmiast zabija powodujące nieprzyjemny zapach bakterie i neutralizuje nieświeży oddech, co zostało potwierdzone klinicznie. Specjalny środek pokrywa język i nawilża go, pozwalając na niezwykle delikatne czyszczenie za pomocą szczoteczki do języka TongueCare+. Smak mięty zapewnia uczucie świeżości i czystości w ustach.

 • Od szczoteczki do zębów do przyrządu do czyszczenia języka za jednym kliknięciem

  Od szczoteczki do zębów do przyrządu do czyszczenia języka za jednym kliknięciem

  Element do czyszczenia języka TongueCare+ pozwala szybko zmienić szczoteczkę do zębów Philips Sonicare w wykorzystujący technologię soniczną przyrząd do czyszczenia języka. Każdy element do czyszczenia języka zakłada się na uchwyt szczoteczki Philips Sonicare jak zwykłą główkę szczoteczki. Te innowacyjne szczoteczki do języka są łatwe w użyciu, wymianie oraz czyszczeniu i są zgodne ze wszystkimi uchwytami szczoteczek Philips Sonicare z mocowaniem na kliknięcie, więc wprowadzenie czyszczenia języka do codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest wyjątkowo proste. Główka pasuje do wszystkich szczoteczek Philips Sonicare oprócz PowerUp Battery i Essence.

 • Łatwe docieranie do trudno dostępnych miejsc na języku

  Łatwe docieranie do trudno dostępnych miejsc na języku

  Aby język był naprawdę czysty, musisz być w stanie dotrzeć do każdego miejsca. Dzięki ergonomicznemu kształtowi szczoteczka do języka TongueCare+ pozwala to robić wygodnie. Jej mała i elastyczna główka ułatwia usuwanie powodujących nieprzyjemny zapach bakterii ze wszystkich zakamarków.

 • Automatycznie łączy się z uchwytem szczoteczki do zębów

  Automatycznie łączy się z uchwytem szczoteczki do zębów

  Nasza inteligentna szczoteczka do zębów TongueCare+ ma wbudowany mikroukład, który komunikuje się z uchwytem szczoteczki do zębów. Po założeniu uchwyt automatycznie rozpoznaje szczoteczkę i wybiera odpowiedni tryb i poziom intensywności, aby zoptymalizować efekty czyszczenia języka. Wystarczy nacisnąć przycisk zasilania.

 • 240 mikrowłosków zapewnia delikatne i głębokie oczyszczanie

  240 mikrowłosków zapewnia delikatne i głębokie oczyszczanie

  Dzięki 240 gumowym mikrowłoskom szczoteczka do języka TongueCare+ skutecznie czyści miękką i porowatą powierzchnię języka. Elastyczne mikrowłoski dopasowują się i delikatnie oczyszczają nierówności, aby usunąć nagromadzone bakterie i pozwolić dotrzeć głębiej naszemu eliminującemu bakterie sprayowi do języka Philips Sonicare BreathRx. Kompaktowa konstrukcja pozwala wygodnie oczyścić cały język.

 • Philips Sonicare: czysty język

  Philips Sonicare: czysty język

  TongueCare+ jest jedynym przyrządem do czyszczenia języka o mocy Philips Sonicare, dzięki czemu przy każdym ruchu szczoteczki usuwa powodujące nieprzyjemny zapach bakterie. 31 tys. ruchów na minutę rozbija resztki na języku, usuwa powodujące nieprzyjemny zapach bakterie i pozwala docierać głębiej eliminującemu bakterie sprayowi do języka Philips Sonicare BreathRx. Język będzie czystszy, a oddech dłużej świeży.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu