1

Odtwarzacz audio z pamięcią flash

  -{discount-percentage}%

  Odtwarzacz audio z pamięcią flash

  Przenośne MP3

  Pokaż swój styl! Noś dumnie niewielki i elegancki odtwarzacz 256 MB Key013 i ciesz się 4 h ulubionej muzyki w formacie MP3 lub 8 h w formacie WMA. Przekazuj muzykę lub dane i ładuj urządzenie za pomocą połączenia Direct USB. Jest ono w 100% odporne na wstrząsy – zupełnie jak Ty! Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Przenośne MP3

Pokaż swój styl! Noś dumnie niewielki i elegancki odtwarzacz 256 MB Key013 i ciesz się 4 h ulubionej muzyki w formacie MP3 lub 8 h w formacie WMA. Przekazuj muzykę lub dane i ładuj urządzenie za pomocą połączenia Direct USB. Jest ono w 100% odporne na wstrząsy – zupełnie jak Ty! Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Przenośne MP3

Do 8 godzin muzyki

 • Bezpośredni dostęp USB — łatwe przesyłanie plików bez użycia przewodów!

  Bezpośredni dostęp USB — łatwe przesyłanie plików bez użycia przewodów!

  Urządzenia z bezpośrednim dostępem do portu USB można podłączyć do komputera bez przewodu. Komputer automatycznie rozpozna urządzenie jako zewnętrzne urządzenie pamięci masowej USB (system Windows 98 wymaga dodatkowych sterowników), umożliwiając łatwe przeciąganie plików za pomocą Eksploratora Windows (lub Folderów Apple) pomiędzy komputerem a urządzeniem. Wystarczy załadować codzienną porcję muzyki do odtwarzacza i w drogę!

 • Ładowanie akumulatora przez bezpośrednie połączenie USB

  Ładowanie akumulatora przez bezpośrednie połączenie USB

  Bezpośrednie ładowanie akumulatora poprzez USB zapewnia dodatkową wygodę podczas używania urządzenia. Nie ma oddzielnych zasilaczy lub kabli, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i naładować je.

 • Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz GoGear umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.

 • Baterie zewnętrzne to dodatkowe godziny przyjemności

  Elegancki pojemnik na baterie zewnętrzne łatwo przytwierdzić do odtwarzacza, dzięki czemu można słuchać muzyki w ruchu. W zestawie zastosowano standardowe baterie alkaliczne, z których urządzenie czerpie energię. W efekcie mamy dodatkowe godziny przyjemności.

 • 5-przyciskowy pilot na kablu umożliwia łatwe sterowanie muzyką

  5-przyciskowy pilot na kablu firmy Philips to sterowanie odtwarzaniem, które jest zawsze pod ręką. Pilot jest podłączony za pomocą miniaturowej wtyczki do standardowego gniazda słuchawek, dzięki czemu można wygodnie przełączać słuchawki.

 • SuperSkip™ szybko i wygodnie znajduje piosenki

  Nawigacja SuperSkip™ szybko i wygodnie wyszukuje piosenki. Nawigacja SuperSkip™ pozwala z pełną szybkością przeglądać listę odtwarzania urządzenia po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku Poprzednia ścieżka lub Następna ścieżka i w ciągu kilku sekund znaleźć ulubioną piosenkę.

 • Pamięć masowa USB do przechowywania i przenoszenia plików

  Urządzenia pamięci masowej USB umożliwiają dogodny zapis, kopiowanie i przenoszenie plików. Te urządzenia podłącza się do komputera za pomocą złącza USB i nie wymagają instalacji specjalnego oprogramowania (tylko systemy Windows 98 i ME wymagają odpowiednich sterowników). Urządzenie to jest automatycznie wykrywane jako napęd wymienny w Eksploratorze Windows, dzięki czemu można przeciągać pliki do/z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • 1 MB = 1 milion bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA lub 128 kb/s w formacie MP3.
 • Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu