1
Cyfrowa ramka do zdjęć

Cyfrowa kamera wideo

  Cyfrowa kamera wideo

  Uchwyć moment i podziel się nim

  Przeżyj i uchwyć każdy moment świetną, niewielką kamerą Key019 wyposażoną w 128 MB pamięci. Możesz nagrać do 25 minut filmu w formacie MPEG4, wykonać 200 zdjęć w rozdzielczości 2,0 MP lub słuchać muzyki MP3. Dzięki łączu USB możesz podzielić się swoimi przeżyciami na każdym komputerze. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Uchwyć moment i podziel się nim

Kamera MPEG4 + fotografie + MP3

 • Bezpośredni dostęp USB — łatwe przesyłanie plików bez użycia przewodów!

  Bezpośredni dostęp USB — łatwe przesyłanie plików bez użycia przewodów!

  Urządzenia z bezpośrednim dostępem do portu USB można podłączyć do komputera bez przewodu. Komputer automatycznie rozpozna urządzenie jako zewnętrzne urządzenie pamięci masowej USB (system Windows 98 wymaga dodatkowych sterowników), umożliwiając łatwe przeciąganie plików za pomocą Eksploratora Windows (lub Folderów Apple) pomiędzy komputerem a urządzeniem. Wystarczy załadować codzienną porcję muzyki do odtwarzacza i w drogę!

 • Ładowanie akumulatora przez bezpośrednie połączenie USB

  Ładowanie akumulatora przez bezpośrednie połączenie USB

  Bezpośrednie ładowanie akumulatora poprzez USB zapewnia dodatkową wygodę podczas używania urządzenia. Nie ma oddzielnych zasilaczy lub kabli, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i naładować je.

 • Baterie zewnętrzne to dodatkowe godziny przyjemności

  Elegancki pojemnik na baterie zewnętrzne łatwo przytwierdzić do odtwarzacza, dzięki czemu można słuchać muzyki w ruchu. W zestawie zastosowano standardowe baterie alkaliczne, z których urządzenie czerpie energię. W efekcie mamy dodatkowe godziny przyjemności.

 • Wizjer z mikrowyświetlaczem umożliwia podgląd, nagranie i odtwarzanie

  Wizjer z mikrowyświetlaczem łączy najnowszą technologię LCD z optyką wysokiej precyzji, umożliwiając dokładne zaznaczanie przedmiotów podczas fotografowania lub nagrywania oraz ich bezpośrednie odtwarzanie. Mały panel wizjera z mikrowyświetlaczem jest powiększany przy użyciu małej soczewki, co umożliwia dokładne obejrzenie małych przedmiotów.

 • 5-przyciskowy pilot na kablu umożliwia łatwe sterowanie muzyką

  5-przyciskowy pilot na kablu firmy Philips to sterowanie odtwarzaniem, które jest zawsze pod ręką. Pilot jest podłączony za pomocą miniaturowej wtyczki do standardowego gniazda słuchawek, dzięki czemu można wygodnie przełączać słuchawki.

 • Nagraj do 25 minut wysokiej jakości obrazu w formacie MPEG4

  Kompresja wideo MPEG4 umożliwia nagrywanie wideo w formacie MPEG4, który daje mniejsze pliki wideo przy zachowaniu doskonałej jakości obrazu i dźwięku. Nagrania wideo są poddawane kompresji do formatu MPGE4 w czasie rzeczywistym i zapisywane w urządzeniu. Następnie można przesłać pliki MPEG4 do komputera w celu późniejszego przejrzenia lub edycji.

 • Pamięć masowa USB do przechowywania i przenoszenia plików

  Urządzenia pamięci masowej USB umożliwiają dogodny zapis, kopiowanie i przenoszenie plików. Te urządzenia podłącza się do komputera za pomocą złącza USB i nie wymagają instalacji specjalnego oprogramowania (tylko systemy Windows 98 i ME wymagają odpowiednich sterowników). Urządzenie to jest automatycznie wykrywane jako napęd wymienny w Eksploratorze Windows, dzięki czemu można przeciągać pliki do/z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • 1 MB = 1 milion bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA lub 128 kb/s w formacie MP3.
 • Pojemność przy założeniu 4-megapikselowej rozdzielczości zdjęcia.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu