1
Sprzęt do nagrywania głosu

Dyktafon Digital Voice Tracer

  Dyktafon Digital Voice Tracer

  Efektywne sporządzanie notatek

  Dyktafon Digital Voice Tracer 880 łączy w sobie zarówno funkcje przydatne w życiu zawodowym, jak i opcje związane z rozrywką. Digital Voice Tracer 880 umożliwia nagrywanie notatek głosowych, a także słuchanie radia FM i ulubionych utworów muzycznych. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dyktafon Digital Voice Tracer

2 GB, 284 godziny nagrywania LFH0880/00 Znajdź podobne produkty

Efektywne sporządzanie notatek

Uniwersalne narzędzie do pracy i zabawy

 • Nagrywanie ulubionych audycji radia FM

  Nagrywanie ulubionych audycji radia FM

  Słuchaj ulubionych audycji radia FM w takim czasie i tak często, jak masz na to ochotę. Po prostu naciśnij przycisk nagrywania podczas słuchania wybranej audycji radiowej, a cyfrowy dyktafon VoiceTracer rozpocznie nagrywanie dźwięku w formacie MP3.

 • Nagrywanie uruchamiane głosem umożliwiające sporządzanie notatek w trybie głośnomówiącym

  Nagrywanie uruchamiane głosem to przydatna funkcja umożliwiająca sporządzanie notatek w trybie głośnomówiącym. Po jej włączeniu nagrywanie rozpoczyna się automatycznie po rozpoczęciu dyktowania. Po zakończeniu mówienia nagrywanie zostanie zatrzymane, a następnie wznowione, gdy ponownie zaczniesz dyktować tekst.

 • Regulacja czułości mikrofonu zapewnia lepszą jakość dźwięku

  Stosunek sygnału dźwięku do szumu (S/N) w tym mikrofonie o wysokiej czułości znacznie przewyższa parametry standardowych urządzeń tego typu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie czułości rejestracji dźwięku (lepsza rejestracja głosu) bez utraty jakości.

 • Stereofoniczny mikrofon butonierkowy ze słuchawkami

  Wraz z dyktafonem Voice Tracer dostępny jest lekki zestaw słuchawkowy, zapewniający wygodę podczas długiego używania, oraz wielokierunkowy, stereofoniczny mikrofon butonierkowy. Wyjątkowa czułość rejestracji dźwięku mikrofonu zapewnia doskonałą jakość nagrywania, a zestaw słuchawkowy pozwala cieszyć się wspaniałym dźwiękiem stereo.

 • Wyjątkowo duży wyświetlacz z podświetleniem do szybkiego odczytu informacji

  Duży wyświetlacz graficzny z podświetleniem umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich ważnych informacji o plikach, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 • Nagrywanie dźwięku stereofonicznego w formacie PCM o jakości płyty CD

  Wybierz spośród kilku dostępnych trybów nagrywania, takich jak rejestracja dźwięku stereofonicznego w formacie PCM o jakości płyty CD, tryby SHQ i HQ lub trzy tryby nagrywania monofonicznego (SP, LP i SLP) zapewniające dłuższy czas nagrywania.

 • Szybkie i łatwe zarządzanie plikami w czterech dostępnych folderach

  Cyfrowy dyktafon VoiceTracer umożliwia umieszczanie do 99 nagrań w każdym z czterech dostępnych folderów.

 • Korzystaj z szybkiego przesyłania nagrań i plików za pomocą złącza Hi-Speed USB 2.0

  Dzięki zwiększonej szybkości przesyłu danych, jaką dysponuje złącze Hi-Speed USB 2.0, przenoszenie nagrań na dysk komputera odbywa się teraz do 40 razy szybciej niż w przypadku standardowego złącza USB.

 • Ciesz się odtwarzaniem plików MP3 i WMA

  Zapisz swoją kolekcję muzyki i pobierane utwory w dyktafonie Digital Voice Tracer. Urządzenie obsługuje formaty WMA i MP3.

 • Wyjątkowo duży głośnik przedni zapewnia krystalicznie czyste brzmienie nagrań głosowych

  Duże przetworniki głośnikowe mają większe możliwości generowania dźwięku i dlatego oferują większą moc oraz bogatsze doznania.

 • Lekka, ergonomiczna konstrukcja

  Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze nie rzuca się w oczy. Umieszczony w kieszeni lub w torebce, może podróżować z Tobą wszędzie. Wytrzymała obudowa i ergonomiczna konstrukcja sprawi, że zapragniesz mieć go zawsze przy sobie.

 • Maksymalna zgodność pamięci masowej USB

  Dyktafon Voice Tracer oferuje wygodny sposób zapisywania, archiwizowania i przenoszenia plików. Dyktafon ten podłącza się do komputera za pomocą złącza USB, bez konieczności instalacji specjalnego oprogramowania. Urządzenie jest automatycznie wykrywane jako dysk wymienny, co umożliwia przeciąganie plików do i z urządzenia.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu