Voice Tracer

Zestaw Reporter

  Voice Tracer

  Zestaw Reporter

  Efektywne sporządzanie notatek

  Zestaw Reporter Set umożliwia wygodne nagrywanie przemów, wykładów, prezentacji i rozmów na spotkaniach. Dyktafon Digital Voice Tracer z przypinanym mikrofonem i pilotem to wielofunkcyjne narzędzie do nagrywania. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Voice Tracer Zestaw Reporter

4 GB, 572 godziny nagrywania LFH0885/00 Znajdź podobne produkty

Efektywne sporządzanie notatek

Nagrywanie wywiadów i przemów

 • Przypinany mikrofon z funkcją zoom do nagrywania na odległość

  Innowacyjny jednokierunkowy mikrofon z funkcją zoom jest w stanie wychwycić głosy z dużej odległości, jednocześnie osłabiając dźwięki pochodzące z otoczenia.

 • Wygodna obsługa dzięki pilotowi zdalnego sterowania

  Pilot zdalnego sterowania pozwala na najwygodniejsze rozpoczynanie i kończenie nagrywania, oznaczanie indeksu i otwieranie nowych plików nagrań dla osobnych rozdziałów.

 • Nagrywanie dźwięku stereofonicznego w formacie PCM o jakości płyty CD

  Wybierz spośród kilku dostępnych trybów nagrywania, takich jak rejestracja dźwięku stereofonicznego w formacie PCM o jakości płyty CD, tryby SHQ i HQ lub trzy tryby nagrywania monofonicznego (SP, LP i SLP) zapewniające dłuższy czas nagrywania.

 • Regulacja czułości mikrofonu zapewnia lepszą jakość dźwięku

  Stosunek sygnału dźwięku do szumu (S/N) w tym mikrofonie o wysokiej czułości znacznie przewyższa parametry standardowych urządzeń tego typu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie czułości rejestracji dźwięku (lepsza rejestracja głosu) bez utraty jakości.

 • Wyjątkowo duży wyświetlacz z podświetleniem do szybkiego odczytu informacji

  Duży wyświetlacz graficzny z podświetleniem umożliwia łatwe przeglądanie wszystkich ważnych informacji o plikach, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

 • Stereofoniczny mikrofon butonierkowy ze słuchawkami

  Wraz z dyktafonem Voice Tracer dostępny jest lekki zestaw słuchawkowy, zapewniający wygodę podczas długiego używania, oraz wielokierunkowy, stereofoniczny mikrofon butonierkowy. Wyjątkowa czułość rejestracji dźwięku mikrofonu zapewnia doskonałą jakość nagrywania, a zestaw słuchawkowy pozwala cieszyć się wspaniałym dźwiękiem stereo.

 • Szybkie i łatwe zarządzanie plikami w czterech dostępnych folderach

  Cyfrowy dyktafon VoiceTracer umożliwia umieszczanie do 99 nagrań w każdym z czterech dostępnych folderów.

 • Wyjątkowo duży głośnik przedni zapewnia krystalicznie czyste brzmienie nagrań głosowych

  Duże przetworniki głośnikowe mają większe możliwości generowania dźwięku i dlatego oferują większą moc oraz bogatsze doznania.

 • Maksymalna zgodność pamięci masowej USB

  Dyktafon Voice Tracer oferuje wygodny sposób zapisywania, archiwizowania i przenoszenia plików. Dyktafon ten podłącza się do komputera za pomocą złącza USB, bez konieczności instalacji specjalnego oprogramowania. Urządzenie jest automatycznie wykrywane jako dysk wymienny, co umożliwia przeciąganie plików do i z urządzenia.

 • Wizualny wskaźnik poziomu nagrywania wyświetla poziom głosu

  Wizualny wskaźnik poziomu nagrywania zapewnia jasne informacje dotyczące poziomu głosu, dzięki czemu można mieć pewność, że nagranie jest cały czas rejestrowane w optymalnych warunkach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też