1
Sprzęt do nagrywania głosu

SpeechMike Premium

Mikrofon USB do nagrywania głosu

  SpeechMike Premium

  Mikrofon USB do nagrywania głosu

  Najlepsza jakość nagrywania w tej klasie urządzeń

  SpeechMike Premium to kierunkowy mikrofon nowej generacji, zapewniający studyjną jakość dźwięku i eliminację zakłóceń z otoczenia. Urządzenie jest wyposażone w zoptymalizowaną kształtem kratkę, wbudowany filtr redukcji szumów oraz antybakteryjną powłokę.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

SpeechMike Premium Mikrofon USB do nagrywania głosu

Najlepsza jakość nagrywania w tej klasie urządzeń

dzięki zastosowaniu mikrofonu kierunkowego

 • Obudowa i przyciski antybakteryjne w celu higienicznej pracy

  Obudowa i przyciski urządzenia SpeechMike Premium wykonano z antybakteryjnych materiałów syntetycznych, które chronią przed wszystkimi rodzajami zarazków. Materiały antybakteryjne zabezpieczają przed wieloma różnymi mikroorganizmami, takimi jak baterie (np. pneumokoki i mikroorganizmy wieloodporne, takie jak MRSA), wirusy (np. HIV lub grypy), grzyby (np. aspergillus niger) i algi. Działanie antybakteryjne urządzenia SpeechMike Premium jest aktywne przez przynajmniej pięć lat.

 • Skaner kodów kreskowych dla uproszczonego tworzenia dokumentacji

  Aby powiązać dane klienta lub pacjenta z nagranym plikiem, wystarczy zeskanować kod kreskowy (tylko urządzenia SpeechMike Premium ze skanerem kodów kreskowych). Zeskanowane informacje zostają automatycznie załączone do nagranego pliku, co upraszcza proces dokumentacji. Wszystkie informacje identyfikujące są wprowadzane dokładnie, co podnosi bezpieczeństwo i może pomóc w obniżeniu kosztów. Urządzenie SpeechMike Premium pozwala skanować kody kreskowe z odległości do 60 cm, czyli dwa razy większej niż w przypadku poprzedniego modelu.

 • Ergonomiczny kształt idealnie pasujący do dłoni

  Tył mikrofonu do nagrywania głosu jest równie ważny jak jego przód, dlatego firma Philips dołożyła starań, aby idealnie dopasować jego kształt do dłoni i ograniczyć przypadkowe naciśnięcia przycisków. Wyzwalacz i przycisk polecenia z tyłu obudowy zostały umieszczone dokładnie w miejscu, w którym powinny się znaleźć. Jeszcze nigdy nie było tak ergonomicznego urządzenia do biurkowego nagrywania głosu jak SpeechMike Premium.

 • Swobodny, oddzielony mikrofon gwarantujący precyzyjne nagrywanie

  Mikrofon nowego urządzenia SpeechMike Premium jest oddzielony od obudowy, aby zapewnić najlepszy, krystalicznie czysty dźwięk podczas nagrywania, jaki kiedykolwiek był oferowany przez biurkowe urządzenie do nagrywania głosu. Zaprojektowane zupełnie od nowa zawieszenie mikrofonu gwarantuje, że nie są rejestrowane żadne odgłosy tła, dotknięcia, kliknięcia ani inne zakłócenia powodowane przez konstrukcję. Ta technika wywodzi się z mikrofonów studyjnych, aby zapewnić brak jakichkolwiek zniekształceń dźwięku, a zarazem zagwarantować najlepsze wyniki rozpoznawania głosu.

 • Przyciski umożliwiające dowolną konfigurację w celu dostosowania do własnego sposobu pracy

  Dzięki czterem przyciskom funkcji w dolnej części panelu sterowania, które można dowolnie skonfigurować, urządzenie SpeechMike Premium umożliwia dalszą personalizację dla dowolnego użytkownika lub zastosowania. Pracuj w dowolny sposób — tylko Philips SpeechMike oferuje tę korzyść.

 • Zintegrowany czujnik ruchu wycisza nieużywany mikrofon

  Oparte na najnowocześniejszej technologii urządzenie Philips SpeechMike Premium jest wyposażone w zintegrowany czujnik ruchu, dzięki czemu jest to pierwsze stacjonarne urządzenie do nagrywania głosu, które można sterować ruchem dłoni. Dyktafon wykrywa, kiedy zostaje umieszczony na stole i wycisza mikrofon, a po wzięciu do ręki anuluje wyciszenie mikrofonu. Istnieje wiele sytuacji, w których ta funkcja może zapewnić korzyści, na przykład gdy konieczne jest odebranie połączenia lub kiedy ktoś wejdzie do biura. Oprócz tego możliwe jest zaprogramowanie niestandardowych zdarzeń np. w celu wstrzymania i kontynuowania nagrywania.

 • Zintegrowany filtr redukcji szumów dla perfekcyjnej jakości nagrań

  Obszar mikrofonu urządzenia SpeechMike Premium wykonano z wielu różnych warstw, aby zapewnić jak najbardziej wyraźny i oryginalny dźwięk. Jedną z nich jest wełna umieszczona powyżej i poniżej kapsuły mikrofonu. Wełna filtruje zniekształcenia dźwięku, takie jak szumy i trzaski, gwarantując idealne wyniki nawet w przypadku dyktowania do mikrofonu umieszczonego w niewielkiej odległości.

 • Duży obszar głośnika w celu odtwarzania z wysoką jakością

  W porównaniu do swojego poprzednika, urządzenie SpeechMike Premium zostało wyposażone w dwukrotnie większy obszar głośnika, który umożliwia czyste i wyraźne odtwarzanie nagrań.

 • Samoczyszczący trackball ze skanowaniem laserowym w celu płynnej obsługi

  Urządzenie SpeechMike Premium ma wbudowany precyzyjny trackball ze stali nierdzewnej. Samosmarujące, odporne na ścieranie łożyska z teflonu gwarantują płynne działanie przez cały okres eksploatacji. Dzięki połączeniu ze skanerem laserowym ten samoczyszczący trackball jest precyzyjny i wytrzymały jak nigdy dotąd. Ponadto trackball można wyjąć z urządzenia w celu czyszczenia, jeśli będzie to kiedykolwiek potrzebne.

 • Metalowa osłona mikrofonu o zoptymalizowanej strukturze

  Doskonale zaprojektowana osłona mikrofonu może sprawić, że wysokiej klasy mikrofon, taki jak nowy model SpeechMike Premium, wyróżni się jeszcze bardziej. Sześciokątne otwory w metalowej osłonie mikrofonu zapewniają trzy razy więcej otwartej przestrzeni niż w poprzednim modelu, dzięki czemu można uzyskać nagrania o krystalicznie czystej jakości.

 • Zoptymalizowany panel sterowania umożliwiający wygodną pracę

  Firma Philips jest twórcą konstrukcji z ergonomicznymi strefami. Urządzenie SpeechMike Premium zostało przetestowane i sprawdzone przez użytkowników, aby zapewnić najwygodniejsze dopasowanie do ludzkiej dłoni. Strefę nagrywania głosu zoptymalizowano, aby ograniczyć ruch kciuka do minimum. Przyciski służące do obsługi funkcji nagrywania głosu umieszczono w środku, czyli w najwygodniejszym miejscu dla kciuka, co gwarantuje idealną ergonomię i możliwość obsługi bez zmęczenia operatora. Rzadziej używane przyciski funkcji są odpowiednio rozmieszczone powyżej i poniżej. Wszystkie przyciski uformowano tak, aby zapewnić potwierdzenie naciśnięcia.

 • Wypolerowana powierzchnia redukująca niepożądane odgłosy dotykania

  Obudowę urządzenia SpeechMike Premium wykonano z wysokiej klasy polimerów. Wypolerowana powierzchnia i materiał z dodatkiem perłowego metalu zapewniają metaliczny efekt o wysokiej jakości, dzięki czemu obudowa jest niewrażliwa na odgłosy dotykania i odciski palców.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu