Mikrowieża Hi-Fi

    Mikrowieża Hi-Fi

    Spersonalizowane ustawienia dźwięku

    Czas pokazać własny styl! Elegancki, wykończony w drewnie model MC260 oferuje dynamiczny dźwięki podstawowe funkcje oraz swobodę w dopasowaniu jego ustawień do własnego gustu. Ciesz się muzyką, tak jak lubisz najbardziej.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Spersonalizowane ustawienia dźwięku

  • Cyfrowa korekcja dźwięku dostosowuje ustawienia do stylu muzyki

    Cyfrowa korekcja dźwięku dostosowuje ustawienia do stylu muzyki

    Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku oferuje wybór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jazz, rock, pop i muzyka klasyczna — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla różnych stylów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technologię korekcji graficznej w celu automatycznego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego, funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

  • Dynamiczne wzmocnienie basów zapewnia głębsze brzmienie niskich tonów

    Dynamiczne wzmocnienie basów zapewnia głębsze brzmienie niskich tonów

    Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące duże wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności — od niskiego do wysokiego — za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje zazwyczaj utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

  • Funkcje budzenia i zasypiania

    Funkcje budzenia i zasypiania

    Wiele budzików wyposażonych jest w różne opcje alarmu. Radiobudzik firmy Philips posiada funkcję budzenia za pomocą radia lub tradycyjnego brzęczyka. Wyłącznik czasowy pozwala zaprogramować długość odtwarzania muzyki, tak aby można ją było dopasować do ilości czasu potrzebnego zazwyczaj do zaśnięcia. Niezależnie od potrzeb związanych z budzikiem – od porannego brzęczyka, po słuchanie ulubionej muzyki podczas zasypiania – ten model radiobudzika spełnia wszelkie oczekiwania.

  • Strojenie cyfrowe z pamięcią 40 stacji zapewnia dodatkową wygodę

    Strojenie cyfrowe z pamięcią 40 stacji zapewnia dodatkową wygodę

    Cyfrowe radio to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możesz cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy, że znajdziesz żądaną stację radiową oraz naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

  • Incredible Surround™ to więcej przyjemności z muzyki

    Incredible Surround™ to technologia audio firmy Philips, która, za pomocą najnowocześniejszych metod elektronicznego przesunięcia fazowego, sprawia, że dźwięk z lewego i prawego kanału jest miksowany w ten sposób, aby zwiększyć wirtualną odległość między dwoma głośnikami. Większa rozpiętość znacznie uwydatnia efekt stereofoniczny i tworzy naturalniejszy wymiar dźwięku. Incredible Surround™ umożliwia przeżywanie całkowicie przestrzennego efektu z większą głębią i rozpiętością dźwięku, bez korzystania z dodatkowych głośników.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też