1
Domowy sprzęt audio

Mikrowieża Hi-Fi

  Mikrowieża Hi-Fi

  Steruj zdalnie i bezprzewodowo muzyką MP3 z komputera

  Zamień swój komputer w ogromny odtwarzacz MP3, wykorzystując miniaturowe, bezprzewodowe łącze Philips MCW770 Wireless PC Link i ciesz się muzyką w całym domu. Sterowanie muzyką przesyłaną pomiędzy komputerem a łączem MCW770 odbywa się zdalnie i bezprzewodowo.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Steruj zdalnie i bezprzewodowo muzyką MP3 z komputera

 • Odtwarzanie 50 godzin muzyki MP3 z 5 płyt CD

  Odtwarzanie 50 godzin muzyki MP3 z 5 płyt CD

  MP3 to rewolucyjna technologia kompresji, dzięki której duże pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Na jednej płycie CD można zapisać do 10 godzin muzyki. Zastosowanie 5-płytowego odtwarzacza CD pozwala na odtworzenie 50 godzin muzyki bez zmiany płyty. Dzięki możliwości szybkiego i łatwego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się standardowym sposobem kompresji dźwięku.

 • Łatwa nawigacja według wykonawcy, albumu lub listy odtwarzania

  Łatwa nawigacja według wykonawcy, albumu lub listy odtwarzania
 • Zawiera bezprzewodowy interfejs USB do komputera PC

  Bezprzewodowe łącze komputerowe bezprzewodowo łączy komputer z systemem audio firmy Philips poprzez interfejs Wi-Fi bez skomplikowanej konfiguracji sieci. Interfejs Wi-Fi jest wiodącą normą przemysłową dla sieci bezprzewodowych znaną również jako IEEE802.11b. Wystarczy zainstalować w komputerze sterownik bezprzewodowego portu USB i zainstalować dostarczaną przejściówkę. Przyciski sterujące systemu dźwiękowego i pilota zapewniają łatwą nawigację i sterowanie utworów MP3 zapisanych w komputerze. Przesyłaj ulubione utwory MP3 z komputera do systemu dźwiękowego firmy Philips w dowolne miejsce domu. Bez kabli!

 • Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” zapewnia dźwięk wysokiej jakości

  Wzmacniacz cyfrowy klasy „D” pobiera sygnał analogowy, zamienia go na cyfrowy, a następnie wzmacnia sygnał cyfrowo. Po przejściu przez filtr demodulacji sygnał nabiera ostateczny kształt. Wzmocniony sygnał cyfrowy odznacza się wszystkimi zaletami cyfrowego dźwięku, co poprawia jego ogólną jakość. Ponadto wzmacniacz cyfrowy klasy „D” odznacza się efektywnością o 90% większą niż tradycyjne wzmacniacze klasy AB. Tak wysoka efektywność przekłada się na niewielkie gabaryty, jak na wzmacniacz tak dużej mocy.

 • Moc całkowita: 2500 W PMPO / 150 W RMS

  Całkowita moc wyjściowa zestawu wynosi 2500 W PMPO (szczytowej mocy muzycznej) / 150 W RMS. RMS to skrót oznaczający wartość skuteczną dźwięku (ang. Root Mean Square), typową miarę mocy dźwięku, a raczej mocy prądu przesyłanego ze wzmacniacza dźwięku do głośnika mierzonej w watach. Ilość mocy elektrycznej dostarczanej do głośnika oraz jego czułość określają moc generowanego dźwięku. Im wyższa moc w watach, tym większa moc dźwięku emitowanego przez głośnik.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu