Magnavox

Magnavox

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

-

-

 • Przetwornik C/A wideo 12-bit. / 108 MHz

  Doskonałej jakości 12-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wideo zachowuje każdy szczegół autentycznej jakości obrazu. Dzięki niemu widoczne są subtelne cienie i lepsza jest gradacja kolorów, co sprawia, że obraz jest żywszy i bardziej naturalny. Ograniczenia standardowego 10-bitowego przetwornika cyfrowo-analogowego stają się szczególnie widoczne podczas korzystania z dużych ekranów i projektorów.

 • Wyjście RGB na SCART

  Sygnał RGB na złączu Scart to łatwe połączenie przewodowe zapewniające wysokiej jakości wyjściowy sygnał wideo.

 • Odtwarzanie DivX

  Obsługa formatu DivX umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie w zaciszu własnego salonu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy lub koncerty, na płytach CD-R/RW, DVD-video lub kartach pamięci. Płyty CD z filmami w formacie DivX można odtwarzać w niektórych odtwarzaczach i nagrywarkach DVD oraz zestawach kina domowego.

 • Skanowanie progresywne (3:2 Pull Down) za pośrednictwem wyjścia rozdzielonych składowych sygnału wideo

  Skanowanie progresywne (3:2 Pulldown) całkowicie eliminuje smużenie pogarszające jakość obrazu przy oglądaniu filmów. Przy braku smużenia obraz wygląda dokładnie tak, jak powinien.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też