Magnavox

Magnavox

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

-

-

 • Przetwornik C/A wideo 12-bit. / 108 MHz

  Doskonałej jakości 12-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy wideo zachowuje każdy szczegół autentycznej jakości obrazu. Dzięki niemu widoczne są subtelne cienie i lepsza jest gradacja kolorów, co sprawia, że obraz jest żywszy i bardziej naturalny. Ograniczenia standardowego 10-bitowego przetwornika cyfrowo-analogowego stają się szczególnie widoczne podczas korzystania z dużych ekranów i projektorów.

 • Wyjście RGB na SCART

  Sygnał RGB na złączu Scart to łatwe połączenie przewodowe zapewniające wysokiej jakości wyjściowy sygnał wideo.

 • Odtwarzanie DivX

  Obsługa formatu DivX umożliwia odtwarzanie filmów zapisanych w tym standardzie w zaciszu własnego salonu. Format DivX to technologia kompresji filmów wykorzystująca standard MPEG4, umożliwiająca zapisanie dużych plików, takich jak filmy lub koncerty, na płytach CD-R/RW, DVD-video lub kartach pamięci. Płyty CD z filmami w formacie DivX można odtwarzać w niektórych odtwarzaczach i nagrywarkach DVD oraz zestawach kina domowego.

 • Skanowanie progresywne (3:2 Pull Down) za pośrednictwem wyjścia rozdzielonych składowych sygnału wideo

  Skanowanie progresywne (3:2 Pulldown) całkowicie eliminuje smużenie pogarszające jakość obrazu przy oglądaniu filmów. Przy braku smużenia obraz wygląda dokładnie tak, jak powinien.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu