1
Akcesoria komputerowe

Głośniki multimedialne 2.1

  Głośniki multimedialne 2.1

  Rewelacyjny dźwięk w grach

  Zaprojektowane w celu zwiększenia wrażeń z gry, głośniki MMS430G są wyposażone w mocny, drewniany subwoofer i otwarte głośniki o małych zniekształceniach, aby jakość dźwięku była rewelacyjna w pełnym zakresie częstotliwości.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Rewelacyjny dźwięk w grach

100 W (MPO)

 • Głośniki Bass Reflex zapewniają wydajne, głębsze basy

  Głośniki Bass Reflex zapewniają wydajne, głębsze basy

  Zestaw głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, że wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i większą ich głębię.

 • Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

  Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich dowolnej głośności

  Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich (Digital DBB) to inteligentny wzmacniacz tonów niskich, który pozwala maksymalnie wzmocnić basy przy dużej głośności, nie zniekształcając dźwięku, i przy niskiej głośności, nie obcinając dolnych częstotliwości. Głośność i poziom basów są stale monitorowane i kalibrowane przez zaawansowane układy elektroniczne, które nie dopuszczają do powstania zniekształceń. Uzyskane w ten sposób basy mają optymalne właściwości. Dynamiczne cyfrowe wzmocnienie tonów niskich sprawia, że basy są zawsze najwyższej jakości — niezależnie od poziomu głośności.

 • Najlepsza w swojej klasie wydajność i jakość dźwięku.

  Konstrukcja uwzględniająca parametry akustyczne i wysokiej jakości przetworniki zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku.

 • Głośnik niskotonowy do basów i satelity do tonów wysokich

  System dźwiękowy składa się z głośnika niskotonowego, który został zoptymalizowany do odtwarzania częstotliwości basowych, i głośników satelitarnych, które zostały zoptymalizowane do odtwarzania średnich i wysokich częstotliwości. W efekcie otrzymujemy system, który z pełną mocą odtwarza pełny zakres częstotliwości dźwięku od głębokich basów do kryształowo czystych wysokich tonów przy minimalnych zniekształceniach.

 • Kolorystyka identyczna jak na konsoli

  Dwie wymienne obudowy w różnych kolorach umożliwiają dopasowanie wyglądu głośników do wyglądu konsoli do gier. Zielony kolor dla konsoli XBox lub niebieski dla PS2 — wybór należy do Ciebie.

 • Wymienne, kolorowe obudowy

  Dwa zestawy obudów głośników umożliwiają dopasowanie ich wyglądu do wyglądu konsoli do gier. Zielony kolor dla konsoli XBox® i niebieski dla PS2®. Wymiana obudowy jest łatwa i zajmuje kilka sekund.

 • Otwarte głośniki lepiej rozpraszają dźwięk bez zniekształceń

  Aby usłyszeć wszystkie szczegóły dźwięku, zostały zastosowane aerodynamiczne osłony zamiast osłony z materiału lub metalu. Nie tylko zapobiega to uszkodzeniu głośników, ale również umożliwia uzyskanie maksymalnego poziomu dźwięku przy minimalnych zniekształceniach.

 • Ponad 75 lat doświadczenia na rynku audio

  Firma Philips wynalazła napęd CD, przewodziła w stworzeniu specyfikacji audio USB i wyprodukowała w ciągu wielu dekad miliony zestawów audio, zestawów kina domowego oraz telewizorów. Jako lider w dziedzinie innowacji dźwiękowych zapewniamy odpowiednią jakość dźwięku komputerowych zestawów audio.

 • Drewniana obudowa daje dobrą jakość odtwarzania basów

  Obudowa głośnika niskotonowego jest wykonana z drewna, co daje doskonałą stabilność i jakość akustyczną.

 • Możliwość podłączenia do wszystkich popularnych konsol

  Zestaw głośników wyposażony jest w przewód połączeniowy umożliwiający podłączenie do konsoli do gier przy użyciu dwóch gniazd RCA (np. do konsoli PS2, XBox, Game Cube itp.).

 • Do komputera lub odtwarzacza MP3

  Aby zapewnić uniwersalność głośników, użyte zostały standardowe złącza 3,5 mm oraz adapter do złącza RCA, dzięki czemu głośniki można podłączyć do większości popularnych urządzeń audio, takich jak komputer, laptop lub odtwarzacz MP3.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu