1
Projektory

PicoPix

Stacja telewizyjna DVB-T

  PicoPix

  Stacja telewizyjna DVB-T

  Wyświetl swoje życie

  Podłącz projektor PicoPix do stacji telewizyjnej PicoPix i oglądaj ogólnodostępne kanały telewizji cyfrowej na dużym ekranie. Stacja telewizyjna PicoPix jest wyposażona w 2 głośniki stereofoniczne o mocy 2 W zapewniające lepszy dźwięk. Ma także wbudowany akumulator pozwalający wydłużyć odtwarzanie nawet o 2 godziny. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

PicoPix Stacja telewizyjna DVB-T

z dźwiękiem PPA7301/EU Znajdź podobne produkty

Wyświetl swoje życie

 • Wbudowany wysokiej klasy głośnik stereofoniczny zapewniający doskonały dźwięk

  Ciesz się muzyką i filmami z dźwiękiem wysokiej jakości. 2 wbudowane wysokiej klasy głośniki o mocy 2 W oferują wspaniałe wrażenia akustyczne i wygodną funkcję precyzyjnej regulacji głośności.

 • Dodatkowy akumulator umożliwia wydłużenie czasu wyświetlania nawet o 3 godziny

  Stacja dźwiękowa PicoPix Sound jest wyposażona w niewielki, wbudowany akumulator o wysokiej wydajności. Zapewnia on nawet 3 dodatkowe godziny ciągłego odtwarzania filmów, zdjęć i muzyki po jednym naładowaniu. Dzięki temu stacja dźwiękowa PicoPix to doskonały dodatek do projektora kieszonkowego.

 • Oglądaj ogólnodostępną telewizję cyfrową w dowolnym miejscu

  Dzięki projektorowi PicoPix 3610 możesz zawsze mieć telewizję przy sobie. Wystarczy podłączyć antenę i oglądać ogólnodostępne programy telewizyjne na naprawdę dużym ekranie — w parku, na plaży i innych miejscach.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu