1
Data storage

Komputerowa karta dźwiękowa

  Komputerowa karta dźwiękowa

  Rzeczywisty, 24-bitowy dźwięk przestrzenny

  Karta dźwiękowa Ultimate Edge 5.1 umożliwia przekształcenie nagrań stereo w formacie CD i MP3 oraz dźwięku z gier do formatu 5.1-kanałowego za pomocą technologii QMSS™

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Rzeczywisty, 24-bitowy dźwięk przestrzenny

Rozrywka domowa wysokiej jakości

 • Korzystaj z dźwięków w komputerze z jakością domowego sprzętu audio

  Firma Philips wykorzystała ponad 75 lat doświadczenia w dziedzinie sprzętu audio do stworzenia produktów audio do komputera zapewniających te same wyniki, co nagradzane domowe systemy audio.

 • Ponad 75 lat doświadczenia na rynku audio

  Firma Philips wynalazła napęd CD, przewodziła w stworzeniu specyfikacji audio USB i wyprodukowała w ciągu wielu dekad miliony zestawów audio, zestawów kina domowego oraz telewizorów. Jako lider w dziedzinie innowacji dźwiękowych zapewniamy odpowiednią jakość dźwięku komputerowych zestawów audio.

 • 32-bit. zmiennoprzecinkowe, cyfrowe przetwarzanie dźwięku

  Platforma oprogramowania umożliwiająca bezstratne przetwarzanie 24-bitowego dźwięku w celu dodania efektów dźwiękowych bez zmniejszania rozdzielczości do 16 bitów

 • Cyfrowy dźwięk zapewnia czysty sygnał i doskonałą jakość

  Dźwięk jest przenoszony jako sygnał cyfrowy i dopiero w ostatniej chwili jest przekształcany na sygnał analogowy. Zmniejsza to ilość zakłóceń sygnału i umożliwia odtwarzanie zgodne z oryginalnym nagraniem.

 • Zgodność ze źródłami dźwięku muzyki, gier, filmów i Internetu

  Można odtwarzać dźwięk ze źródeł wszystkich typów: muzykę, gry, filmy i pliki internetowe, więc bez względu na to, czego chcesz słuchać zapewniamy Ci dźwięki multimedialne bardziej wciągające niż kiedykolwiek przedtem.

 • Obsługa EAX2.0 i A3D 1.0

  Gry komputerowe często zawierają dźwięk przestrzenny generowany za pomocą różnych standardów. EAX i A3D są tak zwanymi środowiskami umożliwiającymi przekształcenie dźwięków w grze do ich przestrzennej postaci w celu stworzenia niezwykłego klimatu gry.

 • Dodawanie cyfrowych efektów do sygnałów ze źródeł zewnętrznych

  Umożliwia wykorzystanie karty dźwiękowej do sygnałów ze źródeł zewnętrznych, takich jak telewizory lub wieże hi-fi i przekształcenie zwykłego programu telewizyjnego w 5,1-kanałowy show

 • Nagrywanie i odtwarzanie 24 bitów / 96 kHz

  24-bitowe pliki mają wyższą rozdzielczość i mogą wierniej odwzorowywać dźwięk niż konwencjonalna technologia 16-bitowa. Dzięki użyciu 24-bitowej ścieżki odtwarzania i nagrywania komputer można zamienić w domowe centrum rozrywki.

 • Łatwy w użyciu program Sound Agent 2 optymalizuje dźwięk

  Sound Agent 2 jest inteligentnym programem z zabawnym i łatwym w użyciu interfejsem graficznym. Program Sound Agent 2 usuwa problemy z dźwiękiem w komputerze dzięki automatycznej optymalizacji dźwięku dla wszystkich popularnych formatów. Ułatwia on również dostrojenie dźwięków do własnego gustu.

 • Cyfr.-analog. przet. dźwięku 96 kHz/24bit. zapewnia wys. jakość audio

  Dzięki próbkowaniu z częstotliwością 96 kHz uzyskuje się idealny obraz oryginalnych charakterystyk dźwiękowych. Dzięki próbkowaniu i 24-bitowej rozdzielczości można przechwycić więcej informacji z oryginalnej analogowej fali dźwiękowej i uzyskać lepszą jakość odtwarzania dźwięku.

 • Funkcja QMSS przekształca dźwięk stereo na wielokanałowy

  Funkcja QMSS przekształca dźwięk stereo na przestrzenny dźwięk wielokanałowy, co oznacza, że wszystkie gry, muzyka i filmy mają brzmienie przestrzenne, a nie tylko stereofoniczne.

 • Dodaje dynamiki muzyce MP3, która została utracona w czasie kompresji

  Podczas kompresji płyt CD do formatu MP3 część dynamiki jest tracona. Funkcja wzmocnienia dźwięku MP3 dynamicznie analizuje pliki MP3 i WMA i dodaje częstotliwości utracone w czasie kompresji. W efekcie otrzymuje się bardziej realistyczny dźwięk, bliski oryginalnej ścieżce na płycie CD.

 • Dźwięk 5.1-kanałowy do odtwarzania Dolby Digital® i EAX®

  Dźwięk 5.1-kanałowy do odtwarzania dźwięku ze źródeł Dolby Digital® i EAX®

 • Niezawodny dźwięk dzięki cyfrowemu koncentrycznemu złączu audio SPDIF

  Przewód koncentryczny SPDIF jest niezawodnym sposobem przesyłania dźwięku w formacie cyfrowym.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu