BlueControl

  BlueControl

  Terapia niebieskim światłem LED.

  Poznaj pierwsze na świecie noszone na ciele urządzenie do terapii niebieskim światłem LED, które sprawdza się w lekkich i umiarkowanych przypadkach łuszczycy. Philips BlueControl działa delikatnie i nie emituje promieniowania UV. Przekonaj się o jego potwierdzonej klinicznie skuteczności bez ryzyka — obowiązuje 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.*

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Terapia niebieskim światłem LED.

Ogromna zmiana w leczeniu łuszczycy.

 • Wypróbuj urządzenie w domu: gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 90 dni

  Wypróbuj urządzenie w domu: gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 90 dni

  Przekonaj się, jak łatwo możesz korzystać z urządzenia Philips BlueControl na co dzień, aby uzyskać wspaniałe efekty! Przez co najmniej 4 tygodnie codziennie naświetlaj miejsca ze zmianami chorobowymi przez 30 minut i przekonaj się, jak znacząca będzie poprawa. Jeśli efekty nie będą wystarczające, możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy w ciągu 90 dni od daty zakupu.

 • Pierwsza na świecie terapia niebieskim światłem lecząca łuszczycę

  Pierwsza na świecie terapia niebieskim światłem lecząca łuszczycę

  Philips BlueControl to pierwsze na świecie noszone na ciele urządzenie do leczenia łuszczycy zwykłej o postaci lekkiej lub umiarkowanej. Dzięki innowacyjnej konstrukcji tego niewielkiego, zasilanego bateryjnie urządzenia użytkownik może odnieść klinicznie potwierdzone korzyści wynikające z zastosowania niebieskiego światła LED, wykonując normalne codzienne czynności.

 • Łagodna terapia bez promieniowania UV

  Łagodna terapia bez promieniowania UV

  Niebieskie światło LED mieści się w zakresie światła widzialnego, dlatego nie stwarza zagrożenia takiego jak promieniowanie UV. 40 niebieskich diod LED wbudowanych w urządzenie Philips BlueControl stanowi trwałe i wydajne energetycznie źródło światła. Emitowane przez diody światło zostało zoptymalizowane pod kątem leczenia łuszczycy na podstawie wieloletnich badań.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Philips BlueControl to oznaczone znakiem CE urządzenie medyczne klasy IIa przeznaczone do leczenia łuszczycy. Obecnie urządzenie nie jest dostępne poza Unią Europejską. Przed zmianą przyjmowanych leków na receptę, a także przed rozpoczęciem stosowania urządzenia należy skonsultować się z lekarzem i zapoznać się z instrukcją obsługi. Sierpień 2017 r.
 • Irradiation with blue light reduces the production of skin cells - Liebmann J, Born M, Kolb-Bachofen MV. Journal of Investigative Dermatology. 2010; 130: 259 - 269.
 • Irradiation with blue light reduces the production of skin cells - Liebmann J, Born M, Kolb-Bachofen MV. Journal of Investigative Dermatology. 2010; 130: 259 - 269.
 • Blue light induces anti-inflammatory processes - Fischer M et al. Experimental Dermatology. 2013; 22: 554 - 563.
 • Blue light induces anti-inflammatory processes - Fischer Metal. Experimental Dermatology. 2013; 22: 554 - 563.
 • Over 12 weeks of treatment the plaque symptoms reduced for 84% of the patients. For some patients the blue light even cleared their treated plaque completely - Pfaff S et al. Dermatology 2015; 231: 24 - 34

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też