Fidelio

Philips Fidelio

Słuchawki z mikrofonem

  Philips Fidelio

  Słuchawki z mikrofonem

  Najwyższa jakość dźwięku i wykonania

  Słuchawki Fidelio S2 firmy Philips zostały precyzyjnie wykonane, tak aby uzyskać naturalne, zrównoważone brzmienie — pełne dźwiękowych detali i zgodne z zamierzeniami twórców. Lekka i wytrzymała konstrukcja umożliwia wygodne słuchanie muzyki w doskonałej jakości w podróży. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Fidelio Słuchawki z mikrofonem

Dźwięk wysokiej rozdzielczości, Douszne, Bardzo miękkie silikonowe nakładki, Płaski przewód S2WT/00 Znajdź podobne produkty

Najwyższa jakość dźwięku i wykonania

W każdym miejscu

 • Dźwięk wysokiej rozdzielczości oddaje muzykę w najczystszej formie

  Dźwięk wysokiej rozdzielczości oddaje muzykę w najczystszej formie

  Dźwięk wysokiej rozdzielczości oznacza najwyższą jakość brzmienia — oddaje on charakter oryginalnych nagrań studyjnych wierniej niż formaty CD (16 bitów/44,1 kHz). Ta bezkompromisowa jakość dźwięku jest najlepszym towarzyszem miłośników muzyki. Słuchawki Fidelio spełniają najostrzejsze standardy w zakresie jakości dźwięku. Niezależnie od tego, czy słuchasz kolekcji nagrań wysokiej rozdzielczości czy bardziej tradycyjnych źródeł dźwięku, wygładzenie wysokich częstotliwości i rozszerzenie ich zakresu powoduje, że dzięki słuchawkom z serii Fidelio słuchanie muzyki staje się bardziej przyjemne.

 • 13,5-milimetrowe przetworniki neodymowe o dużej mocy zapewniają wyjątkową jakość dźwięku

  13,5-milimetrowe przetworniki neodymowe o dużej mocy zapewniają wyjątkową jakość dźwięku

  Każdy przetwornik głośnika jest starannie wybrany, dostrojony i przetestowany przed dopasowaniem, aby zapewnić najbardziej zrównoważony, naturalny dźwięk. 13,5-milimetrowe przetworniki wykorzystują magnesy neodymowe o dużej mocy, aby zagwarantować głębokie tony niskie, wysoką klarowność pasma środkowego oraz czystą reprodukcję tonów wysokich.

 • Warstwowe przetworniki sterowane ruchem zapewniają czystą reprodukcję tonów wysokich

  Warstwowe przetworniki sterowane ruchem zapewniają czystą reprodukcję tonów wysokich

  Warstwowe przetworniki sterowane ruchem (LMC) mają wielowarstwową membranę polimerową, w której umieszczono warstwę tłumiącego żelu. W przeciwieństwie do tradycyjnych jednowarstwowych przetworników, które przy wysokich częstotliwościach są sztywne i reprodukują niekontrolowaną i nienaturalną barwę dźwięku, wiele warstw przetworników LMC tworzy elastyczną powierzchnię, która utrzymuje kształt warstwy żelu. Żel pochłania i tłumi całą nadmierną energię, co zapewnia gładkie i bardziej płaskie pasmo przenoszenia, a co za tym idzie bardziej zbalansowany, naturalny i czystszy zakres wysokich częstotliwości.

 • Specjalnie skonstruowana metalowa obudowa redukuje drgania i rezonans

  Specjalnie skonstruowana metalowa obudowa redukuje drgania i rezonans

  Metalowa obudowa została drobiazgowo dopracowana, aby zmniejszyć rezonans i drgania oraz zapewnić precyzyjne odwzorowanie dźwięku z niespotykaną ilością szczegółów.

 • Ergonomiczne słuchawki doskonale pasują i rozpraszają nagromadzone ciśnienie

  Ergonomiczne słuchawki doskonale pasują i rozpraszają nagromadzone ciśnienie

  Słuchawki Fidelio S2 mają ergonomiczny kształt, który dopasowuje się do naturalnego kształtu ucha i rozprasza nagromadzone ciśnienie. Lekka konstrukcja ze stopu miedzi i wysokiej jakości materiały zapewniają długotrwały komfort i pozwalają czerpać pełną przyjemność ze słuchania muzyki.

 • Odporna na zadrapania błyszcząca powłoka daje dodatkową ochronę

  Odporna na zadrapania błyszcząca powłoka daje dodatkową ochronę

  Ochronę ergonomicznie wyprofilowanym elementom nausznym zapewnia elegancka, błyszcząca powłoka w klasycznym białym kolorze. Dzięki niej słuchawki zyskują nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również trwałość i odporność na zarysowania. Powłoka ochronna sprawia, że słuchawki można łatwo utrzymać w czystości i bez problemu zabrać ze sobą w każde miejsce. Wystarczy je przetrzeć, a będą wyglądać jak nowe.

 • Wybór trybu słuchania muzyki lub rozmowy telefonicznej za pomocą pilota i mikrofonu na przewodzie

  Wybór trybu słuchania muzyki lub rozmowy telefonicznej za pomocą pilota i mikrofonu na przewodzie

  Słuchawki douszne Fidelio S2 wyposażone są w mikrofon i pilot na przewodzie, dzięki czemu można w prosty sposób przełączać się pomiędzy muzyką i połączeniami. Bądź zawsze w kontakcie z ważnymi osobami, mając stale dostęp do muzyki.

 • Miękki i wytrzymały płaski przewód zapobiega plątaniu się słuchawek

  Miękki i wytrzymały płaski przewód zapobiega plątaniu się słuchawek

  Każdy element słuchawek dousznych Fidelio został skrupulatnie zaprojektowany, aby zawsze zapewniały one wyjątkową radość ze słuchania. Innowacyjny, dwukolorowy płaski przewód — wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego, stylowego materiału — nie plącze się, umożliwiając słuchanie muzyki w ruchu, bez straty czasu na rozplątywanie słuchawek. Rozwiązanie w każdym calu inteligentne, bezproblemowe i proste.

 • Wyjątkowo miękkie, silikonowe końcówki w 5 rozmiarach zapewniają wygodę i doskonałe dopasowanie

  Wyjątkowo miękkie, silikonowe końcówki w 5 rozmiarach zapewniają wygodę i doskonałe dopasowanie

  Słuchawki douszne Fidelio S2 są wyposażone w 5 par akustycznie szczelnych silikonowych końcówek, które zapewniają doskonałe dopasowanie i wygodne noszenie przez dłuższy czas.

 • Etui ochronne umożliwia przechowywanie słuchawek, gdy nie są używane

  Etui ochronne umożliwia przechowywanie słuchawek, gdy nie są używane

  Słuchawki douszne Fidelio są wyposażone w stylowe etui ochronne. Etui wykonano ze specjalnie uformowanej pianki EVA, dzięki czemu słuchawki Fidelio są w nim bezpieczne i stylowo się prezentują.

 • Lekka i trwała zewnętrzna obudowa ze stopu miedzi

  Lekka i trwała zewnętrzna obudowa ze stopu miedzi
 • Konstrukcja półzamknięta dla zrównoważenia dźwięku i wzbogacenia basów

  Konstrukcja półzamknięta w połączeniu z dużymi przetwornikami doskonałej jakości zapewnia wzbogacony bas. Została zoptymalizowana, aby zapobiegać utracie dźwięku. Przednie kanały korekcji ciśnienia zapewniają bardziej zrównoważony i naturalny dźwięk, minimalizując efekt zamknięcia, aby wrażenia ze słuchania były bardziej naturalne.

 • 2 piankowe końcówki Comply™ zapewniają wygodne dopasowanie i redukcję szumów z otoczenia

  Zwiększ przyjemność ze słuchania muzyki dzięki dołączonym piankowym końcówkom Comply® dostępnym w dwóch rodzajach. Dopasowane końcówki z serii S utrzymują słuchawki w miejscu i zapewniają wygodę przez cały dzień, a końcówki z serii Ts skutecznie odcinają słuchacza od szumu otoczenia, pozwalając na wyłączenie się ze świata i skupienie się wyłącznie na muzyce.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też