1
Przenośny sprzęt audio

Odtwarzacz audio z pamięcią flash

  Odtwarzacz audio z pamięcią flash

  Noś go z dumą

  Ciesz się muzyką MP3 i WMA, będąc w ruchu, dzięki odtwarzaczowi Philips SA1110 o pojemności 1 GB*. Bezpośrednie złącze USB 2.0 pozwala na szybką wymianę plików muzycznych i danych. Cztery ustawienia korektora pozwalają dopasować brzmienie muzyki, a baterie AAA zapewniają zasilanie na cały dzień. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Noś go z dumą

Ciesz się muzyką MP3 i WMA, będąc w ruchu, dzięki odtwarzaczowi Philips SA1110 o pojemności 1 GB*. Bezpośrednie złącze USB 2.0 pozwala na szybką wymianę plików muzycznych i danych. Cztery ustawienia korektora pozwalają dopasować brzmienie muzyki, a baterie AAA zapewniają zasilanie na cały dzień. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Noś go z dumą

 • Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz GoGear umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.

 • Nagrywanie głosu umożliwiające tworzenie notatek głosowych – nagrywaj wszystko, w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń!

  Nagrywanie głosu umożliwiające tworzenie notatek głosowych – nagrywaj wszystko, w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń!

  Funkcja nagrywania głosu zamienia odtwarzacz GoGear w poręczny dyktafon. Poza odtwarzaniem muzyki czy słuchaniem radia możesz na nim także nagrywać uwagi lub przypomnienia do pracy lub szkoły, listy zakupów i numery telefonów, a nawet słowa piosenek. Gdy naciśniesz przycisk nagrywania i powiesz coś do wbudowanego mikrofonu, wypowiedź zostanie skompresowana i zapisana we wbudowanej pamięci. Funkcja nagrywania głosu zmienia odtwarzacz GoGear w przenośne urządzenie do nagrywania dźwięków!

 • Mały, poręczny i przenośny

  Mały, poręczny i przenośny

  Odtwarzacz Philips GoGear, najnowocześniejsze, przenośne rozwiązanie muzyczne, jest przystosowany do noszenia i pracy. Niewielka waga i wyjątkowo kompaktowy kształt urządzenia zapewniają najwyższą jakość dźwięku i prawdziwą rozrywkę, gdziekolwiek jesteś.

 • Korektor pozwalający dopasować dźwięk do swojego stylu

  Korektor pozwalający dopasować dźwięk do swojego stylu

  Odtwarzacze GoGear z korektorem są wyposażone w funkcję umożliwiającą automatyczne ustawienie optymalnego dla wybranego stylu muzyki balansu częstotliwości dźwięku. Niezależnie od tego, czy jest to jazz, rock czy pop, automatyczne ustawienia korektora zapewniają optymalne dopasowanie dźwięku do stylu muzyki.

 • Pamięć masowa USB do przechowywania i przenoszenia plików

  Urządzenia pamięci masowej USB umożliwiają dogodny zapis, kopiowanie i przenoszenie plików. Te urządzenia podłącza się do komputera za pomocą złącza USB i nie wymagają instalacji specjalnego oprogramowania (tylko systemy Windows 98 i ME wymagają odpowiednich sterowników). Urządzenie to jest automatycznie wykrywane jako napęd wymienny w Eksploratorze Windows, dzięki czemu można przeciągać pliki do/z urządzenia.

 • Znajdź szybko muzykę, przeglądając foldery

  Gdy odtwarzacz jest pełen muzyki, pojawia się problem szybkiego wyszukania i odtworzenia konkretnego utworu — wtedy z pomocą przychodzi funkcja przeglądania folderów. Najpierw pogrupuj muzykę w foldery na swoim komputerze. Nadaj tym folderom dowolne nazwy, możesz na przykład użyć do tego celu nazwy wykonawcy lub tytułu albumu. Następnie przeciągnij i upuść foldery w urządzeniu, używając Eksploratora Windows. Słuchając muzyki z odtwarzacza, możesz przejść do poszczególnych utworów naciskając i przytrzymując przycisk następnego/poprzedniego utworu, aby wyświetlić i przewijać listę folderów. Kiedy znajdziesz szukany folder, zwolnij przycisk, a rozpocznie się odtwarzanie pierwszego utworu w tym folderze.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • 1 GB = 1 miliard bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Żywotność akumulatora zależy od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu