1

Odtwarzacz audio z pamięcią flash

  -{discount-percentage}%

  Odtwarzacz audio z pamięcią flash

  Wszystko czego trzeba, aby cieszyć się muzyką MP3 i WMA w podróży

  Niezwykle wytrzymały cyfrowy odtwarzacz GoGear SA255 z pamięcią 256 MB to wszystko czego potrzebujesz, aby zabrać ze sobą wszędzie ulubioną muzykę w formacie MP3 i WMA. Wejście liniowe umożliwia nagrywanie z dowolnego źródła do plików MP3; możesz również nagrywać notatki głosowe Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wszystko czego trzeba, aby cieszyć się muzyką MP3 i WMA w podróży

Niezwykle wytrzymały cyfrowy odtwarzacz GoGear SA255 z pamięcią 256 MB to wszystko czego potrzebujesz, aby zabrać ze sobą wszędzie ulubioną muzykę w formacie MP3 i WMA. Wejście liniowe umożliwia nagrywanie z dowolnego źródła do plików MP3; możesz również nagrywać notatki głosowe Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

GoGear Odtwarzacz audio z pamięcią flash

256 MB* SA255/00 Znajdź podobne produkty

Wszystko czego trzeba, aby cieszyć się muzyką MP3 i WMA w podróży

 • Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Odtwarzanie plików MP3 i WMA

  Technika automatycznej kompresji pozwala 10-krotnie zmniejszyć rozmiar dużych plików muzycznych, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Odtwarzacz GoGear umożliwia słuchanie muzyki cyfrowej w formacie MP3 i WMA. Pobierz utwory MP3 i WMA z autoryzowanych stron internetowych z muzyką albo zgraj płyty audio CD do plików MP3 lub WMA i przenieś je do odtwarzacza.

 • Dynamiczne wzmocnienie basów zapewnia głębsze i silniejsze brzmienie niskich tonów

  Dynamiczne wzmocnienie basów zapewnia głębsze i silniejsze brzmienie niskich tonów

  Dynamiczne wzmocnienie tonów niskich (DBB) to robiące duże wrażenie uwydatnienie basów w nagraniu muzycznym w całym zakresie ustawień głośności — od niskiego do wysokiego — za jednym naciśnięciem przycisku! Ustawienie głośności na niskim poziomie powoduje zazwyczaj utratę dolnych niskotonowych częstotliwości dźwięku. Aby do tego nie dopuścić, można włączyć dynamiczne wzmocnienie basów, które pozwala słuchać pełnego dźwięku nawet po ściszeniu.

 • Nagrywanie głosu umożliwiające tworzenie notatek głosowych – nagrywaj wszystko, w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń!

  Nagrywanie głosu umożliwiające tworzenie notatek głosowych – nagrywaj wszystko, w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń!

  Funkcja nagrywania głosu zamienia odtwarzacz GoGear w poręczny dyktafon. Poza odtwarzaniem muzyki czy słuchaniem radia możesz na nim także nagrywać uwagi lub przypomnienia do pracy lub szkoły, listy zakupów i numery telefonów, a nawet słowa piosenek. Gdy naciśniesz przycisk nagrywania i powiesz coś do wbudowanego mikrofonu, wypowiedź zostanie skompresowana i zapisana we wbudowanej pamięci. Funkcja nagrywania głosu zmienia odtwarzacz GoGear w przenośne urządzenie do nagrywania dźwięków!

 • Nawigacja SuperScroll — łatwe i szybkie wyszukiwanie utworów

  Nawigacja SuperScroll — łatwe i szybkie wyszukiwanie utworów

  Szybkie i dokładne wyszukiwanie ulubionego utworu. Łatwe i płynne przeszukiwanie setek piosenek lub przeglądanie ich pojedynczo — w ciągu kilku sekund. Można przewijać listę po jednym utworze lub po prostu nacisnąć przycisk i przytrzymać go, aby przejść do szukanego utworu (funkcja SuperScroll™).

 • Wbudowane gniazdo rozszerzenia pamięci Mini SD

  Specjalne gniazdo w odtwarzaczu umożliwia powiększenie dostępnej pamięci dzięki wykorzystaniu standardowych pamięci flash formatu SD. Większa elastyczność dzięki zwiększonej pamięci w każdym miejscu i o każdej porze.

 • Nagrywanie w formacie MP3 z wejść analogowych lub cyfrowych

  Nagrywanie plików w czasie rzeczywistym bezpośrednio w formacie MP3 z analogowych lub cyfrowych wejść liniowych (nie potrzeba komputera).

 • Łatwa nauka języków obcych dzięki odtwarzaniu wielokrotnemu AB i zakładkom

  Możesz szybko i dobrze nauczyć się języka obcego dzięki inteligentnemu systemowi, który pozwala wielokrotnie odsłuchiwać materiał za pomocą przycisku AB Repeat. Połączenie obszernej pamięci na nagrania i wydajnego procesora sygnałowego umożliwia nagrywanie ze źródła w czasie rzeczywistym i odtwarzanie nagrania dowolną liczbę razy. Wystarczy znaleźć fragment, który ma zostać odtworzony i nacisnąć przycisk AB Repeat, aby odtworzyć dany fragment.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • 1 MB = 1 milion bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Żywotność akumulatora zależy od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA lub 128 kb/s w formacie MP3.
 • Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • PlaysForSure, Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu