1

Odtwarzacz MP4

  -{discount-percentage}%

  Odtwarzacz MP4

  Wyśmienity dźwięk

  Zatańcz do muzyki, która zabrzmi jak nigdy dotąd. Odtwarzacz MP4 GoGEAR Muse jest wyposażony w technologię FullSound zapewniającą wyjątkową wyrazistość dźwięku, funkcję SafeSound chroniącą przed uszkodzeniem słuchu, wygodny ekran dotykowy 7,1 cm (2,8") ułatwiający obsługę, a także system Surround for Movies zapewniający bardziej przestrzenny dźwięk. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyśmienity dźwięk

Zatańcz do muzyki, która zabrzmi jak nigdy dotąd. Odtwarzacz MP4 GoGEAR Muse jest wyposażony w technologię FullSound zapewniającą wyjątkową wyrazistość dźwięku, funkcję SafeSound chroniącą przed uszkodzeniem słuchu, wygodny ekran dotykowy 7,1 cm (2,8") ułatwiający obsługę, a także system Surround for Movies zapewniający bardziej przestrzenny dźwięk. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Wyśmienity dźwięk

W każdych warunkach

 • Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o jakości płyty CD. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Słuchawki z izolacją dźwięku minimalizują szumy z otoczenia

  Słuchawki z izolacją dźwięku minimalizują szumy z otoczenia

  Dzięki izolacji dźwięku można słyszeć szczegóły muzyki przy niższym poziomie głośności, niż to jest możliwe w przypadku zwykłych słuchawek. Na podstawie dokładnego zrozumienia anatomii budowy ucha ludzkiego opracowano konstrukcję akustyczną słuchawki, która tworzy doskonałe uszczelnienie między źródłem dźwięków otoczenia a kanałem usznym, tym samym eliminując niepożądane szumy otoczenia i kierując dźwięk bezpośrednio do uszu. Nawet przy niezbyt wysokim poziomie głośności można odróżnić poszczególne dźwięki muzyczne bez zakłóceń z otoczenia. Nauszniki są dostępne w trzech rozmiarach, co umożliwia ich bardzo dobre dopasowanie.

 • Funkcja SafeSound pozwala w pełni cieszyć się muzyką bez szkody dla słuchu

  Funkcja SafeSound pozwala w pełni cieszyć się muzyką bez szkody dla słuchu

  Teraz możesz w pełni cieszyć się muzyką bez ryzyka uszkodzenia słuchu. Funkcja SafeSound stworzona przez firmę Philips przez cały czas analizuje poziom dźwięku w odtwarzaczu MP 3 Philips GoGear i sygnalizuje, kiedy użytkownik narażony jest na głośność, która w dłuższej perspektywie może mieć negatywny wpływ na jego słuch. Możesz zmniejszyć poziom głośności lub funkcja SafeSound automatycznie zrobi to za Ciebie bez konieczności majstrowania przy ustawieniach. Ponadto dzięki funkcji SafeSound będziesz otrzymywać dzienne i tygodniowe podsumowania dotyczące głośności dźwięku, dzięki czemu będziesz mógł lepiej zadbać o swój słuch.

 • Wygodny ekran dotykowy QVGA 7,1 cm (2,8") umożliwia bezproblemową nawigację

  Wygodny ekran dotykowy QVGA 7,1 cm (2,8") umożliwia bezproblemową nawigację

  Odtwarzacz GoGEAR Muse zawsze zapewnia rozrywkę w najlepszej jakości. Dzięki wygodnemu ekranowi dotykowemu można przejąć pełną kontrolę nad muzyką i filmami. Ekran jest bardzo czuły i umożliwia łatwą obsługę odtwarzacza GoGEAR przy użyciu gestów. Ponadto pozostaje wyraźny w różnych warunkach oświetleniowych, a także nie przykleja się do niego kurz, dzięki czemu wyraźnie widać, co jest odtwarzane. Odtwarzacz GoGEAR Muse zawsze oferuje rozrywkę z krystalicznie czystym dźwiękiem.

 • Gniazdo kart pamięci microSD pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci

  Gniazdo kart pamięci microSD pozwala zwiększyć ilość dostępnej pamięci

  Małe jest piękne w kontekście urządzeń mobilnych, jednak niekoniecznie w przypadku pojemności pamięci masowych. W odtwarzaczu GoGear możesz skorzystać z dodatkowej opcji, jaką oferuje gniazdo kart pamięci microSD. Po podłączeniu do komputera karta microSD będzie wyświetlana jako dodatkowy dysk wymienny, co znacznie ułatwia transfer plików. Wystarczy włożyć kartę z zapisanymi treściami do gniazda w odtwarzaczu. Zakupiona oddzielnie karta o pojemności 32 GB może rozszerzyć pamięć Twojego odtwarzacza, dzięki czemu nigdy nie będziesz martwić się o niedobór rozrywek multimedialnych.

 • Radio FM z funkcją RDS i pamięcią 20 stacji to więcej opcji muzycznych

  Radio FM z funkcją RDS i pamięcią 20 stacji to więcej opcji muzycznych

  RDS (Radio Data System) to protokół komunikacji, który umożliwia przesyłanie informacji cyfrowych w paśmie radia FM. Odbiorniki radia FM z funkcją RDS są w stanie wyświetlać te przydatne informacje, zawierające nazwę stacji, szczegóły audycji, tytuł utworu i wykonawcę itd. W dowolnej chwili można zapisać daną stację w postaci ustawienia kanału w odtwarzaczu GoGear. Istnieje możliwość zapisu 20 stacji radiowych, do których dostęp można uzyskać bardzo szybko, bez konieczności ręcznego strojenia w poszukiwaniu danej częstotliwości.

 • Ciesz się nawet 26 godz. odtwarzania muzyki lub 5 godzinami odtwarzania wideo

  Ciesz się nawet 26 godz. odtwarzania muzyki lub 5 godzinami odtwarzania wideo

  Firma Philips oferuje nieograniczony dostęp do rozrywki. Odtwarzacz GoGEAR jest wyposażony w niewielki wbudowany akumulator o wysokiej wydajności. Jedno naładowanie wystarcza na 26 godzin odtwarzania muzyki lub 5 godzin odtwarzania wideo. To niezwykle proste — aby naładować odtwarzacz, wystarczy podłączyć przewód zasilający.

 • Funkcja personalizacji dźwięku umożliwia ciekawe dostosowanie ustawień

  Funkcja personalizacji dźwięku umożliwia ciekawe dostosowanie ustawień

  Funkcja personalizacji dźwięku (Sound Personalization) stworzona przez firmę Philips to atrakcyjny i intuicyjny sposób, aby w pełni usłyszeć zalety ulubionej muzyki i słuchać jej w wybrany przez siebie sposób. Zapomnij o standardowych graficznych korektorach dźwięku z ograniczoną liczbą ustawień, takich jak Jazz, Rock czy Classic. Dzięki funkcji personalizacji dźwięku masz do dyspozycji stylowy i innowacyjny ekran dotykowy, który daje Ci pełną kontrolę nad każdym aspektem dźwięku. Teraz możesz wprowadzać poprawki i regulować dźwięk, aby uzyskać pożądane brzmienie — swoje ulubione utwory odkryjesz na nowo.

 • Funkcja LikeMusic umożliwia tworzenie list odtwarzania z utworów, które świetnie brzmią razem

  Funkcja LikeMusic umożliwia tworzenie list odtwarzania z utworów, które świetnie brzmią razem

  Dzięki funkcji LikeMusic możesz w pełni cieszyć się ulubioną muzyką — wystarczy jedno kliknięcie! Nie musisz przedzierać się przez swoją muzyczną kolekcję lub liczyć na szczęśliwy traf. Funkcja LikeMusic stworzona przez firmę Philips to opatentowany algorytm, który analizuje utwory w Twojej bibliotece i wyszukuje ich cechy wspólne. Umożliwia to stworzenie inteligentnych list odtwarzania złożonych z utworów, które świetnie brzmią razem. Wystarczy kliknąć lubiany utwór i ikonę LikeMusic, a natychmiast pojawi się lista odtwarzania. Można nadać jej nazwę i cieszyć się nową listą odtwarzania lub odkrywać utwory na nowo — na komputerze lub z odtwarzacza GoGear.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA.
 • Pojemność przy założeniu 4-minutowej długości utworu i kompresji 64 kb/s w formacie WMA lub 128 kb/s w formacie MP3.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.
 • 1 GB = 1 miliard bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu