1

Odtwarzacz MP4

  -{discount-percentage}%

  Odtwarzacz MP4

  Wyśmienity dźwięk

  Dzięki odtwarzaczowi wideo MP3 GoGEAR Video z wyświetlaczem o przekątnej 10,9 cm (4,3") filmy są zawsze wyraziste i żywe. Filmy w popularnych formatach, takich jak RMVB, MPEG4 i AVI, można oglądać w jakości HD. Ponadto wyświetlacz LCD 10,9 cm (4,3") i wbudowany głośnik zapewniają jeszcze więcej przyjemności z oglądania. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Wyśmienity dźwięk

Dzięki odtwarzaczowi wideo MP3 GoGEAR Video z wyświetlaczem o przekątnej 10,9 cm (4,3") filmy są zawsze wyraziste i żywe. Filmy w popularnych formatach, takich jak RMVB, MPEG4 i AVI, można oglądać w jakości HD. Ponadto wyświetlacz LCD 10,9 cm (4,3") i wbudowany głośnik zapewniają jeszcze więcej przyjemności z oglądania. Zobacz wszystkie korzyści

Niestety ten produkt nie jest już dostępny

GoGEAR Odtwarzacz MP4

Video, z wyświetlaczem 10, 9 cm (4, 3") SA4VD408AF/12 Znajdź podobne produkty

Wyśmienity dźwięk

dzięki funkcji FullSound i możliwości odtwarzania filmów HD

 • Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Technologia FullSound™ ożywia muzykę z plików MP3

  Innowacyjna technologia FullSound firmy Philips wiernie przywraca skompresowanej muzyce MP3 szczegóły dźwiękowe, a ponadto wzbogaca je, zapewniając dźwięk o jakości płyty CD. Działając w oparciu o algorytm końcowego przetwarzania dźwięku, technologia FullSound łączy w sobie naszą wiedzę w dziedzinie odtwarzania muzyki z możliwościami cyfrowej obróbki sygnału (DSP) najnowszej generacji. Pozwala to uzyskać głębsze i dynamiczniejsze tony niskie, zwiększoną ostrość głosu i dźwięku instrumentów oraz ogromne bogactwo szczegółów. Odkryj na nowo naturalne brzmienie muzyki skompresowanej do formatu MP3, które poruszy Twoją duszę i porwie Cię do tańca.

 • Oglądając filmy z dźwiękiem przestrzennym, czujesz się w centrum wydarzeń

  Oglądając filmy z dźwiękiem przestrzennym, czujesz się w centrum wydarzeń

  Dźwięk przestrzenny dla filmów do zaawansowana technologia audio, która bezpośrednio analizuje każde źródło dźwięku na filmie lub ścieżce dźwiękowej wideo w celu odtworzenia naturalnej sceny dźwiękowej z indywidualnie i dokładnie zlokalizowanymi elementami dźwiękowymi. Przetworzone elementy dźwiękowe są następnie bezpośrednio dostarczane do każdego ucha dzięki słuchawkom dousznym. Dźwięk przestrzenny dla filmów wytwarza naturalną przestrzeń akustyczną na podstawie aktualnej zawartości ścieżki dźwiękowej. W rezultacie słuchacz znajduje się w samym środku akcji i jest wręcz odurzony dźwiękiem — tak, jak chciał tego inżynier dźwięku.

 • Wbudowany głośnik umożliwia głośne słuchanie

  Wbudowany głośnik umożliwia głośne słuchanie

  Odtwarzacz GoGEAR można wszędzie zabierać ze sobą i głośno słuchać muzyki. Odtwarzacz jest wyposażony w potężny i precyzyjny głośnik, który pozwala na wspólne słuchanie rewelacyjnej muzyki i oglądanie filmów. Nie ma konieczności podłączania zewnętrznych głośników, dzięki czemu przyjemność z dzielenia się jest o wiele większa. GoGEAR podkręca poziom radości płynącej z rozrywki.

 • Wbudowana podpórka umożliwia oglądanie bez użycia rąk

  Wbudowana podpórka umożliwia oglądanie bez użycia rąk

  Odtwarzacz MP4 GoGEAR jest wyposażony w praktyczną wbudowaną podpórkę, która umożliwia komfortowe oglądanie bez użycia rąk. Solidna podpórka łatwo się rozkłada, dzięki czemu odtwarzacz można ustawić na płaskiej powierzchni, aby oglądać filmy w dowolnym miejscu i czasie. Po zakończeniu oglądania wystarczy schować podpórkę. Z GoGEAR możesz usiąść wygodnie i naprawdę się zrelaksować.

 • Gniazdo kart pamięci microSD pozwala zwiększyć dostępną pamięć do 32 GB

  Gniazdo kart pamięci microSD pozwala zwiększyć dostępną pamięć do 32 GB

  Małe jest piękne w kontekście urządzeń mobilnych, jednak niekoniecznie w przypadku pojemności pamięci masowych. W odtwarzaczu GoGear możesz skorzystać z dodatkowej opcji, jaką oferuje gniazdo kart pamięci microSD. Po podłączeniu do komputera karta microSD będzie wyświetlana jako dodatkowy dysk wymienny, co znacznie ułatwia transfer plików. Można dokupić kartę o pojemności maksymalnie 32 GB, aby rozszerzyć pamięć odtwarzacza GoGEAR. Następnie można zapisać na karcie swoje pliki multimedialne i włożyć kartę do odtwarzacza, dzięki czemu nigdy nie trzeba martwić się o niedobór rozrywek.

 • Nagrywanie głosu umożliwiające tworzenie notatek głosowych – nagrywaj wszystko, w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń!

  Nagrywanie głosu umożliwiające tworzenie notatek głosowych – nagrywaj wszystko, w dowolnym miejscu, bez żadnych ograniczeń!

  Funkcja nagrywania głosu zamienia odtwarzacz GoGear w poręczny dyktafon. Poza odtwarzaniem muzyki czy słuchaniem radia możesz na nim także nagrywać uwagi lub przypomnienia do pracy lub szkoły, listy zakupów i numery telefonów, a nawet słowa piosenek. Gdy naciśniesz przycisk nagrywania i powiesz coś do wbudowanego mikrofonu, wypowiedź zostanie skompresowana i zapisana we wbudowanej pamięci. Funkcja nagrywania głosu zmienia odtwarzacz GoGear w przenośne urządzenie do nagrywania dźwięków!

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Windows Media oraz logo Windows są znakami handlowymi lub zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
 • Prędkość przesyłania może się różnić w zależności od systemu operacyjnego i konfiguracji oprogramowania.
 • 1 GB = 1 miliard bajtów; faktyczna pojemność pamięci będzie mniejsza.
 • Obsługa usług pobierania i subskrypcji zgodnych z systemem WMA DRM10
 • Akumulatory mają ograniczoną liczbę możliwych cykli ładowania. Przekroczenie tej liczby wiąże się z koniecznością ich wymiany. Żywotność akumulatora oraz liczba cykli ładowania zależą od sposobu używania i zastosowanych ustawień.
 • Od firmy Philips

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu