1
Audio i wideo

Bezprzewodowe łącze TV-Link

  Bezprzewodowe łącze TV-Link

  Podziel się subskrybowanymi programami satelitarnymi lub TV

  Oglądaj programy telewizyjne przesyłane bezprzewodowo do drugiego telewizora. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz wybrać jedno z dwóch urządzeń i nie musisz przełączać przewodów.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Podziel się subskrybowanymi programami satelitarnymi lub TV

bez przewodów

 • Oglądaj obraz z dowolnego urządzenia wideo na drugim telewizorze

  Łącze bezprzewodowe wykorzystuje standardowe gniazda SCART i cinch stosowane w niemal wszystkich urządzeniach audio-wideo. Jeśli dane urządzenie jest wyposażone w jedno z tych standardowych złączy, to może ono współpracować z łączem bezprzewodowym

 • Możliwość jednoczesnego podłączenia 2 urządzeń

  Łatwy sposób przełączania między dwoma dowolnymi urządzeniami bez konieczności ponownego konfigurowania całego systemu kina domowego. Bezprzewodowy system przekazu sygnału TV posiada dwa niezależne wejścia, z których każde ma złącze SCART, dzięki czemu można jednocześnie podłączyć dwa źródła AV.

 • Współpracuje z DVD+RW/ DVD/magnetowidami/przystawkami i innymi urządzeniami

  Rozszerza możliwość oglądania filmów, wydarzeń sportowych, transmisji „na żywo” i różnych kanałów telewizyjnych w dowolnym miejscu w domu. Bezprzewodowe urządzenie TV-link doskonale nadaje się do transmisji sygnału AV z dekoderów płatnej telewizji (PayTV, Pay-per-View) różnych marek, odbiorników satelitarnych, przystawek telewizyjnych, odtwarzaczy DVD, magnetowidów i kamer.

 • Zgodny z większością urządzeń wideo różnych marek

  Łącze bezprzewodowe wykorzystuje standardowe gniazda SCART i cinch stosowane w niemal wszystkich urządzeniach audio-wideo.

 • Możliwość sterowania urządzeniem znajdującym się w zamkniętej szafce

  Jeśli urządzenia audio/wideo są umieszczone w szafie, nie można nimi sterować za pomocą zwykłego pilota na podczerwień. Pilot radiowy firmy Philips umożliwia ich obsługę nawet przy zamkniętych drzwiczkach szafki, dzięki łączu działającemu na bazie fal radiowych, które odbiera fale podczerwone pilota zdalnego sterowania i zamienia je na fale radiowe. Następnie odbiornik przekształca je z powrotem na fale podczerwone.

 • Dostęp do dwóch urządzeń za pomocą jednego przycisku

  Nie ma potrzeby zamiany kabli w nadajniku, aby oglądać obraz z dowolnie wybranego urządzenia wideo na drugim telewizorze. Wystarczy nacisnąć przycisk wyboru wejścia, aby zmienić urządzenie wejściowe.

 • Bez problemów, bałaganu i potrzeby wiercenia otworów i prowadzenia przewodów

  Dzięki połączeniu bezprzewodowemu o częstotliwości 2,4 GHz pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem nie ma potrzeby prowadzenia przewodów ani wiercenia dziur w ścianach.

 • Sygnał przesyłany bezprzewodowo bez problemu pokonuje ściany i sufity

  Teraz nie ma już konieczności kupowania lub wypożyczania drugiego odtwarzacza DVD lub innego urządzenia AV. Bezprzewodowy system transmisji radiowej rozszerza możliwość oglądania filmów DVD i ulubionych programów telewizyjnych lub satelitarnych w dowolnym miejscu w domu. Dzięki maksymalnemu zasięgowi wynoszącemu 30 m można oglądać wysokiej jakości obraz i słuchać wysokiej jakości dźwięk niezależnie od miejsca, w którym znajduje się drugi telewizor.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu