1
Audio i wideo

Dodatkowy odbiornik telewizyjny

  Dodatkowy odbiornik telewizyjny

  Dodatkowy odbiornik dla urządzenia SBC VL1200

  Ten oddzielny odbiornik jest doskonałym rozszerzeniem urządzenia VL1200, ponieważ umożliwia bezprzewodowy odbiór w dodatkowej lokalizacji.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Dodatkowy odbiornik dla urządzenia SBC VL1200

 • Oglądaj obraz z dowolnego urządzenia wideo na drugim telewizorze

  Łącze bezprzewodowe wykorzystuje standardowe gniazda SCART i cinch stosowane w niemal wszystkich urządzeniach audio-wideo. Jeśli dane urządzenie jest wyposażone w jedno z tych standardowych złączy, to może ono współpracować z łączem bezprzewodowym

 • Współpracuje z DVD+RW/ DVD/magnetowidami/przystawkami i innymi urządzeniami

  Rozszerza możliwość oglądania filmów, wydarzeń sportowych, transmisji „na żywo” i różnych kanałów telewizyjnych w dowolnym miejscu w domu. Bezprzewodowe urządzenie TV-link doskonale nadaje się do transmisji sygnału AV z dekoderów płatnej telewizji (PayTV, Pay-per-View) różnych marek, odbiorników satelitarnych, przystawek telewizyjnych, odtwarzaczy DVD, magnetowidów i kamer.

 • Zgodny z większością urządzeń wideo różnych marek

  Łącze bezprzewodowe wykorzystuje standardowe gniazda SCART i cinch stosowane w niemal wszystkich urządzeniach audio-wideo.

 • Możliwość sterowania urządzeniem znajdującym się w zamkniętej szafce

  Jeśli urządzenia audio/wideo są umieszczone w szafie, nie można nimi sterować za pomocą zwykłego pilota na podczerwień. Pilot radiowy firmy Philips umożliwia ich obsługę nawet przy zamkniętych drzwiczkach szafki, dzięki łączu działającemu na bazie fal radiowych, które odbiera fale podczerwone pilota zdalnego sterowania i zamienia je na fale radiowe. Następnie odbiornik przekształca je z powrotem na fale podczerwone.

 • Bez problemów, bałaganu i potrzeby wiercenia otworów i prowadzenia przewodów

  Dzięki połączeniu bezprzewodowemu o częstotliwości 2,4 GHz pomiędzy odbiornikiem i nadajnikiem nie ma potrzeby prowadzenia przewodów ani wiercenia dziur w ścianach.

 • Sygnał przesyłany bezprzewodowo bez problemu pokonuje ściany i sufity

  Teraz nie ma już konieczności kupowania lub wypożyczania drugiego odtwarzacza DVD lub innego urządzenia AV. Bezprzewodowy system transmisji radiowej rozszerza możliwość oglądania filmów DVD i ulubionych programów telewizyjnych lub satelitarnych w dowolnym miejscu w domu. Dzięki maksymalnemu zasięgowi wynoszącemu 30 m można oglądać wysokiej jakości obraz i słuchać wysokiej jakości dźwięk niezależnie od miejsca, w którym znajduje się drugi telewizor.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu