1
Avent

Philips Avent

Inteligentna elektroniczna niania

  -{discount-percentage}%

  Philips Avent

  Inteligentna elektroniczna niania

  Łączność z dzieckiem w każdym miejscu

  Inteligentna elektroniczna niania umożliwia obserwowanie dziecka z dowolnego miejsca. Aplikacja automatycznie przełącza się między sieciami oraz optymalizuje jakość dźwięku i obrazu w celu zapewnienia najlepszej łączności z dzieckiem. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Łączność z dzieckiem w każdym miejscu

Inteligentna elektroniczna niania umożliwia obserwowanie dziecka z dowolnego miejsca. Aplikacja automatycznie przełącza się między sieciami oraz optymalizuje jakość dźwięku i obrazu w celu zapewnienia najlepszej łączności z dzieckiem. Zobacz wszystkie korzyści

Avent Inteligentna elektroniczna niania

SafeConnect Technology, Do smartfona i tabletu, Zgodność z systemami iOS i Android, Bezpłatna aplikacja do wypróbowania SCD860/52 Znajdź podobne produkty
Pobierz aplikację uGrow Philips Avent

Poznaj aplikację uGrow


Pierwsza medyczna aplikacja monitorująca rozwój dziecka. Pomaga zrozumieć zachowania Twojego malucha i zaplanować rytm dnia.

Łączność z dzieckiem w każdym miejscu

SafeConnect Technology

 • Działa we wszystkich sieciach, aby zapewnić optymalne połączenie

  Działa we wszystkich sieciach, aby zapewnić optymalne połączenie

  Aplikacja mobilna inteligentnej elektronicznej niani Philips Avent wykorzystuje technologię SafeConnect Technology umożliwiającą pracę w różnych sieciach (3G/4G/Wi-Fi). Aplikacja automatycznie dopasowuje szerokość pasma i zapewnia optymalną jakość połączenia z dzieckiem. W przypadku pogorszenia się jakości połączenia internetowego aplikacja automatycznie odpowiednio dostosowuje jakość dźwięku i obrazu, tak aby można było dalej obserwować dziecko. Kiedy dochodzi do utraty połączenia internetowego, urządzenie nieustannie szuka możliwości jego przywrócenia i informuje, jeśli nie można go przywrócić.

 • Urządzenie obsługuje wiele kamer/podglądów, więc możesz podzielić się obrazem ze swoimi bliskimi

  Urządzenie obsługuje wiele kamer/podglądów, więc możesz podzielić się obrazem ze swoimi bliskimi

  Połączenie jest całkowicie bezpieczne i prywatne. Możesz zaprosić swoich bliskich do wspólnego oglądania niezależnie od tego, gdzie przebywacie. Można używać maksymalnie 10 kont, a tryb prywatny pozwala zdecydować, czy i kiedy inni mogą się przyłączyć. Aplikacja obsługuje do 10 kamer i 3 równoczesne podglądy na każdą z nich.

 • Jakość monitorowania zależy od połączenia Wi-Fi

  Jakość monitorowania zależy od połączenia Wi-Fi

  Zarówno elektroniczna niania, jak i aplikacja wymagają podłączenia do Internetu. Urządzenie łączy się z Internetem przez sieć Wi-Fi, dlatego jakość monitorowania jest bezpośrednio uzależniona od jakości połączenia Wi-Fi. Należy zadbać o to, by inteligentna elektroniczna niania Philips Avent znajdowała się blisko routera Wi-Fi, lub użyć wzmacniacza Wi-Fi/adaptera sieciowego ze zintegrowanym modułem Wi-Fi, aby ulepszyć sygnał Wi-Fi w pobliżu niani. Urządzenie przenośne może połączyć się z Internetem przez sieć 3G, 4G lub Wi-Fi, dzięki czemu możesz obserwować swoją pociechę z dowolnego miejsca.

 • Spersonalizuj ustawienia i monitoruj tak, jak chcesz

  Spersonalizuj ustawienia i monitoruj tak, jak chcesz

  Wszystkie ustawienia i powiadomienia inteligentnej elektronicznej niani i aplikacji można w pełni spersonalizować, dzięki czemu możesz wybrać dokładną częstotliwość i typ aktualizacji, które chcesz otrzymywać. Ponadto funkcje produktu można ustawić w dowolny sposób w wybranym momencie. Dotyczy to na przykład koloru lampki nocnej i wyboru kołysanki.

 • Obraz w dzień i w nocy w rozdzielczości do 720p w jakości HD

  Obraz w dzień i w nocy w rozdzielczości do 720p w jakości HD

  Można obserwować dziecko w dzień i w nocy. Kamera zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku z rozdzielczością 720p HD niezależnie od pory. W dzień obraz jest kolorowy, a w nocy czarno-biały (podczerwień).

 • Tryb tła pozwala zmniejszyć zużycie energii

  Tryb tła pozwala zmniejszyć zużycie energii

  Aplikacji można używać aktywnie w trybie pierwszego planu lub w tle podczas korzystania z telefonu lub tabletu w innych celach. W trybie tła aplikacja zużywa mniej energii, jednak informuje, gdy dziecko zaczyna płakać. W ten sposób zachowujesz kontakt z dzieckiem, nawet jeśli aktywnie korzystasz z innej aplikacji.

 • Szeroki wybór kołysanek zapewnia spokojny sen

  Szeroki wybór kołysanek zapewnia spokojny sen

  Ukołysz dziecko do snu, odtwarzając jedną z 10 uspokajających kołysanek. Możesz włączyć kołysanki bezpośrednio za pomocą kamery w pokoju dziecka lub zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Możesz również ustawić minutnik i wybrać, jaki utwór ma być odtwarzany w danym momencie.

 • Wielokolorowa lampka nocna pomaga ukołysać dziecko do snu

  Wielokolorowa lampka nocna pomaga ukołysać dziecko do snu

  Korzystając z wielokolorowej lampki nocnej, możesz stworzyć uspokajającą atmosferę, która pomoże dziecku zasnąć. Możesz włączyć lampkę nocną bezpośrednio za pomocą kamery w pokoju dziecka lub obsługiwać ją zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Możesz również wybrać kolor światła i ustawić minutnik, aby określić, kiedy ma być ono włączone.

 • Uspokajająca funkcja głosu rodzica

  Uspokajająca funkcja głosu rodzica

  Uspokój dziecko i zapewnij mu poczucie bezpieczeństwa, mówiąc do niego z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji.

 • Monitorowanie oraz nagrywanie wilgotności i temperatury w pomieszczeniu

  Monitorowanie oraz nagrywanie wilgotności i temperatury w pomieszczeniu

  Inteligentna elektroniczna niania Philips Avent ma wbudowany czujnik umożliwiający monitorowanie i zapisywanie wilgotności, temperatury i dźwięków występujących w pokoju dziecka. Progi tych odczytów można spersonalizować tak, aby stworzyć doskonałe, zdrowe warunki do spania. To tylko jeden ze sposobów, w jakie inteligentna elektroniczna niania uGrow zapewnia więcej informacji pomagających zadbać o zdrowy rozwój Twojej pociechy.

 • Funkcja wykonywania zdjęć pozwala uchwycić wyjątkowe chwile w życiu dziecka

  Funkcja wykonywania zdjęć pozwala uchwycić wyjątkowe chwile w życiu dziecka

  Nic Cię nie ominie, nawet jeśli Twoja pociecha śpi. Funkcja wykonywania zdjęć pozwala uchwycić wyjątkowe chwile.

 • Aby pobrać i skonfigurować aplikację, wystarczy użyć kodu QR

  Inteligentna elektroniczna niania Philips Avent jest wyjątkowo łatwa w obsłudze. Wystarczy pobrać aplikację i użyć umieszczonego w niej kodu QR, aby połączyć kamerę z lokalną siecią Wi-Fi. Aplikacja jest wyposażona w instrukcję obsługi dla początkujących, która pomoże w prawidłowym korzystaniu z przycisków i funkcji aplikacji.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Rodzicielstwo. Nie ma prostego przepisu, ale jest zespół wsparcia

Potrzebujesz bezpłatnych, spersonalizowanych porad i zniżek dostarczanych na Twój adres e-mail?
Ikona skrzynki pocztowej