Avent

Philips Avent

Inteligentny termometr douszny

  Philips Avent

  Inteligentny termometr douszny

  Mierzy i zapisuje temperaturę dziecka

  Inteligentny termometr douszny Philips Avent umożliwia szybkie i dokładne zmierzenie temperatury oraz zapisanie odczytów bezpośrednio w urządzeniu przenośnym za pomocą aplikacji uGrow. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

NOWOŚĆ

Avent Inteligentny termometr douszny

Łączność z aplikacją uGrow, Szybkie i dokładne działanie, Komfort i łatwość użycia SCH740/01 Znajdź podobne produkty

Mierzy i zapisuje temperaturę dziecka

Dokładny i szybki termometr douszny połączony z aplikacją uGrow

 • Część rodziny produktów połączonych z aplikacją uGrow

  Część rodziny produktów połączonych z aplikacją uGrow

  Inteligentny termometr douszny Philips Avent łączy się aplikacją uGrow. To pierwsza na świecie aplikacja medyczna dotycząca dzieci, która po połączeniu z odpowiednimi urządzeniami zapewnia ważne wskazówki. Aplikacja uGrow może pomóc użytkownikom odkryć pewne schematy pozwalające wspierać zdrowy rozwój dziecka.

 • Sprawdzaj temperaturę dziecka, aby lepiej ją zrozumieć

  Sprawdzaj temperaturę dziecka, aby lepiej ją zrozumieć

  Inteligentny termometr douszny Philips Avent szybko i dokładnie mierzy temperaturę, a także zapisuje w aplikacji uGrow historię pomiarów, którą można w prosty sposób udostępnić lekarzowi.

 • Dokładny pomiar po 2 sekundach od naciśnięcia jednego przycisku

  Dokładny pomiar po 2 sekundach od naciśnięcia jednego przycisku

  Czasami trudno jest wykonać dokładny pomiar temperatury, ponieważ dzieci są bardzo ruchliwe. Inteligentny termometr douszny Philips Avent opracowano myślą o szybkości i łatwości użycia. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby po 2 sekundach odczytać wynik pomiaru temperatury.

 • Dokładność pomiarów wynosi ± 0,2°C / 0,4°F

  Dokładność pomiarów wynosi ± 0,2°C / 0,4°F

  Temperaturę ciała można mierzyć w pięciu miejscach: w ustach, w uchu, pod pachą, na czole i w odbycie. Pomiar w uchu (czyli pomiar temperatury błony bębenkowej), wraz z pomiarem odbytniczym, jest najdokładniejszy.* Inteligentny termometr douszny Philips Avent mierzy temperaturę w uchu i zapewnia precyzyjne wyniki, którym można ufać. Nasze badania wykazały, że ten termometr zapewnia pomiary klasy medycznej z dokładnością do ± 0,2°C / 0,4°F w zakresie 32,4–42,9°C (90,3–109,2°F). Pokazuje centralną ciepłotę ciała.*

 • Czerwony wskaźnik LED szybko informuje o wysokiej temperaturze

  Czerwony wskaźnik LED szybko informuje o wysokiej temperaturze

  Inteligentny termometr douszny Philips Avent jest wyposażony w wyraźny wyświetlacz LCD, który pozwala łatwo sprawdzić, czy temperatura jest normalna*, czy podwyższona. Wskaźnik zmienia kolor na czerwony, jeśli temperatura wynosi 38,0°C (100,4°F) lub więcej.

 • Produkt opracowany z myślą o łatwym i wygodnym pomiarze temperatury w uchu*

  Produkt opracowany z myślą o łatwym i wygodnym pomiarze temperatury w uchu*

  Inteligentny termometr douszny Philips Avent mierzy temperaturę ciała dziecka w kilku prostych i szybkich krokach. Po pierwsze sprawdź, czy czujnik jest suchy i czysty. Następnie naciśnij przycisk zasilania i delikatnie odchyl ucho dziecka do tyłu, tak aby kanał uszny tworzył linię prostą. Wprowadź termometr końcówką w stronę bębenka i naciśnij ponownie przycisk. Ten termometr o niewielkich rozmiarach i uproszczonej konstrukcji ma końcówkę sondy odpowiednią dla osób w każdym wieku.

 • Zapewnia wyniki pomiaru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita

  Zapewnia wyniki pomiaru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita

  Bez względu na to, czy korzystasz ze skali Celsjusza, czy Fahrenheita, inteligentny termometr douszny Philips Avent poda wyniki pomiaru w skali, którą rozumiesz.

 • Urządzenie łączy się z aplikacją uGrow przez Bluetooth® Smart

  Urządzenie łączy się z aplikacją uGrow przez Bluetooth® Smart

  Inteligentny termometr douszny Philips Avent łączy się z urządzeniem przenośnym przez Bluetooth® Smart. Działa z następującymi urządzeniami: iPhone® — system iOS w wersji 8.1 / iPhone® 5s i nowsze; Android™ — system Android™ 4.4 KitKat i nowsze.

Pokaż wszystkie dane techniczne
 • Odzwierciedla wewnętrzną temperaturę ciała
 • Źródła: Herzog, L., & Phillips, S. G. (2011). Addressing concerns about fever. Clinical Pediatrics, 50(5), 383–390.
 • McCallum, L., & Higgins, D. (2011). Measuring body temperature. Nursing Times, 108(45), 20–2.
 • Zakres normalnej temperatury różni się w zależności od grupy wiekowej. 38,0°C (100,4°F) to nadal normalna temperatura dla niemowląt.
 • Chamberlain, J.M., et al., Determination of Normal Ear Temperature with an Infrared EmissionDetection Thermometer, Annals of Emergency Medicine, January 1995, Vol. 25, ss. 15–20.

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też