Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Adapter stereo Bluetooth

  Adapter stereo Bluetooth z wtyczką 3,5 mm (zestaw słuchawkowy Bluetooth sprzedawany oddzielnie) pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzeń niewyposażonych w interfejs Bluetooth.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Adapter stereo Bluetooth

Odłącz przewody i korzystaj z technologii bezprzewodowej!

 • Adapter audio Bluetooth 3,5 mm dołączony do zestawu detalicznego

  Po podłączeniu do standardowego gniazda słuchawkowego odtwarzacza adapter audio Bluetooth 3,5 mm przechwytuje sygnał dźwięku i przetwarza go na radiowy sygnał Bluetooth, a następnie przesyła do zestawu słuchawkowego Bluetooth.

 • Przewód do ładowania USB zapewniający jeszcze większą swobodę

  Wystarczy podłączyć przewód do ładowania USB do portu USB w komputerze i do zestawu słuchawkowego, a ładowanie rozpocznie się automatycznie.

 • Zestaw słuchawkowy Bluetooth® (zgodny z A2DP)

  To urządzenie firmy Philips w pełni współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym Bluetooth (A2DP). Zgodność tego zestawu z profilem zaawansowanej dystrybucji dźwięku A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umożliwia mu stereofoniczny odbiór muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki temu zestawu słuchawkowego można używać w połączeniu z dowolnym, zgodnym telefonem komórkowym, komputerem, adapterem Bluetooth, odtwarzaczem MP3 i innymi urządzeniami, które obsługują profil A2DP.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też