Zestaw słuchawkowy Bluetooth

  Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy Bluetooth

  Rozmawiaj w dobrym stylu — Bluetooth i zestaw głośnomówiący

  Miej wolne ręce i uszy podczas rozmów! Korzystaj z dyskrecji i wygody, jaką zapewnia komunikacja Bluetooth. Dzięki regulowanemu i odłączanemu paskowi na szyję możesz wybrać, czy chcesz przypiąć urządzenie do ubrania, czy nosić je na szyi.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Rozmawiaj w dobrym stylu — Bluetooth i zestaw głośnomówiący

Pasek na szyję i zaczep

 • 3 wymienne, gumowe nakładki douszne umożliwiają optymalne dopasowanie do ucha

  3 wymienne, gumowe nakładki douszne umożliwiają optymalne dopasowanie do ucha

  Mając do dyspozycji 3 pary wymiennych nakładek dousznych w różnych rozmiarach, na pewno znajdziesz parę, która będzie najlepiej pasować do Twoich uszu.

 • Bezprzewodowe zarządzanie połączeniami

  Zarządzaj połączeniami, nie dotykając telefonu. Dostępne są funkcje przyjmowania i odrzucania połączeń, wybierania głosowego i ponownego wybierania. Wybieranie głosowe i ponowne wybieranie muszą być obsługiwane przez telefon komórkowy.

 • Uniwersalna zgodność z HSP/HFP

  Bluetooth to technologia zastępująca przewody. Ponieważ technologia Bluetooth jest standardem globalnym, urządzenia Bluetooth różnych producentów mogą ze sobą współpracować, korzystając z udostępnionych profilów. HSP (Handset Profile) i HFP (Handsfree Profile) to profile Bluetooth wymagane do typowej obsługi zestawu słuchawkowego Bluetooth. Jeśli telefon komórkowy jest zgodny z profilem HSP lub HFP (jak praktycznie każdy telefon z interfejsem Bluetooth), ten zestaw słuchawkowy będzie z nim współpracował. Znak słowny i logo Bluetooth należą do firmy Bluetooth SIG, Inc. Jakiekolwiek wykorzystanie tych znaków przez firmę Koninklijke Philips Electronics N.V. jest przedmiotem licencji.

 • Różne możliwości noszenia: pasek na szyję i zaczep

  Zdecyduj, czy chcesz przypiąć urządzenie do ubrania, czy założyć je na szyję. Oba sposoby zapewniają dyskrecję, elegancję i komfort. Dostosuj sposób noszenia do własnych upodobań i konkretnej sytuacji.

 • Rozmowy przez bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth

  Korzystanie z telefonu komórkowego bez zestawu słuchawkowego może być niewygodne i niebezpieczne. W wielu krajach jest także zabronione podczas kierowania samochodem. Przewodowe zestawy głośnomówiące są kłopotliwe ze względu na przewody. W zestawie Bluetooth przewody zostały zastąpione bezprzewodowym połączeniem krótkiego zasięgu Bluetooth, dzięki czemu ręce pozostają wolne, a przewody nie ograniczają swobody ruchu.Ponieważ energia emitowana w pobliżu głowy jest dużo mniejsza niż emitowana przez telefon komórkowy, zestaw Bluetooth zmniejsza także potencjalne zagrożenia związane z promieniowaniem telefonów komórkowych.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu