Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Bezprzewodowa muzyka i rozmowy przez Internet

  Ciesz się bezprzewodowym słuchaniem stereofonicznej muzyki z komputera PC, oglądaniem filmów i komunikacją głosowej w cyfrowej jakości 32-mm głośniczków neodymowych. Regulowany pałąk na kark OptiFit zapewnia niesamowity komfort noszenia. Podłącz zestaw do komputera za pomocą dołączonego adaptera Bluetooth USB.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Bezprzewodowa muzyka i rozmowy przez Internet

Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth i komunikacja głosowa

 • Bezprzewodowe zarządzanie połączeniami

  Zarządzaj połączeniami, nie dotykając telefonu. Dostępne są funkcje przyjmowania i odrzucania połączeń, wybierania głosowego i ponownego wybierania. Wybieranie głosowe i ponowne wybieranie muszą być obsługiwane przez telefon komórkowy.

 • Uniwersalna zgodność z HSP/HFP

  Bluetooth to technologia zastępująca przewody. Ponieważ technologia Bluetooth jest standardem globalnym, urządzenia Bluetooth różnych producentów mogą ze sobą współpracować, korzystając z udostępnionych profilów. HSP (Handset Profile) i HFP (Handsfree Profile) to profile Bluetooth wymagane do typowej obsługi zestawu słuchawkowego Bluetooth. Jeśli telefon komórkowy jest zgodny z profilem HSP lub HFP (jak praktycznie każdy telefon z interfejsem Bluetooth), ten zestaw słuchawkowy będzie z nim współpracował. Znak słowny i logo Bluetooth należą do firmy Bluetooth SIG, Inc. Jakiekolwiek wykorzystanie tych znaków przez firmę Koninklijke Philips Electronics N.V. jest przedmiotem licencji.

 • Pałąk na kark OptiFit

  Pałąk na kark OptiFit pozwala na łatwe dopasowanie założonego zestawu słuchawkowego do osobistych upodobań w celu zapewnienia wygody. Jest on wyposażony w elastyczny zawias i regulowane, miękkie zaczepy na ucho, pozwalające ustawić głośniki w stosunku do uszu pod kątem gwarantującym najlepszą jakość dźwięku.

 • Zestaw słuchawkowy Bluetooth® (zgodny z A2DP)

  To urządzenie firmy Philips w pełni współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym Bluetooth (A2DP). Zgodność tego zestawu z profilem zaawansowanej dystrybucji dźwięku A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umożliwia mu stereofoniczny odbiór muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki temu zestawu słuchawkowego można używać w połączeniu z dowolnym, zgodnym telefonem komórkowym, komputerem, adapterem Bluetooth, odtwarzaczem MP3 i innymi urządzeniami, które obsługują profil A2DP.

 • Cyfrowa jakość dźwięku stereofonicznego w urządzeniach Bluetooth

  Sygnał jest przesyłany bezprzewodowo w postaci cyfrowej i przetwarzany do postaci analogowej dopiero w samym urządzeniu. Ta metoda zmniejsza ilość zakłóceń sygnału w porównaniu do techniki analogowej oraz umożliwia odtwarzanie zgodne z oryginalnym nagraniem i źródłem dźwięku.

 • Zestaw z adapterem Bluetooth USB 2.0+EDR

  Zawarty w zestawie szybki adapter Bluetooth 2.0+EDR audio wraz z oprogramowaniem umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie muzyki z komputera do zestawu słuchawkowego stereo Bluetooth. Adapter można też wykorzystać do innych zastosowań technologii Bluetooth, np. do przesyłania danych do telefonu z interfejsem Bluetooth.

 • Bezprzewodowe sterowanie muzyką za pomocą zestawu słuchawkowego

  Przyciski sterowania zestawu słuchawkowego umożliwiają bezprzewodowe sterowanie (za pomocą profilu zdalnego sterowania audio-wideo — AVRCP) muzyką zapisaną w zgodnym telefonie, odtwarzaczu MP3 lub komputerze. Pozwalają one na przeskakiwanie do kolejnych utworów oraz wstrzymywanie muzyki na czas rozmowy — wystarczy nacisnąć przycisk.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też