Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Nie ominie Cię żadna rozmowa — nawet podczas słuchania muzyki

  Ciesz się transmisją stereofonicznej muzyki z telefonu lub komputera z interfejsem Bluetooth. Poznaj cyfrową jakość dźwięku wysokowydajnych głośniczków neodymowych. System SwitchStream umożliwia płynne przełączanie między muzyką a rozmową za jednym naciśnięciem przycisku.

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Nie ominie Cię żadna rozmowa — nawet podczas słuchania muzyki

Stereofoniczny zestaw głośnomówiący Bluetooth

 • Uniwersalna zgodność z HSP/HFP

  Bluetooth to technologia zastępująca przewody. Ponieważ technologia Bluetooth jest standardem globalnym, urządzenia Bluetooth różnych producentów mogą ze sobą współpracować, korzystając z udostępnionych profilów. HSP (Handset Profile) i HFP (Handsfree Profile) to profile Bluetooth wymagane do typowej obsługi zestawu słuchawkowego Bluetooth. Jeśli telefon komórkowy jest zgodny z profilem HSP lub HFP (jak praktycznie każdy telefon z interfejsem Bluetooth), ten zestaw słuchawkowy będzie z nim współpracował. Znak słowny i logo Bluetooth należą do firmy Bluetooth SIG, Inc. Jakiekolwiek wykorzystanie tych znaków przez firmę Koninklijke Philips Electronics N.V. jest przedmiotem licencji.

 • Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth (zgodny z A2DP)

  To urządzenie firmy Philips w pełni współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym Bluetooth (A2DP). Zgodność tego zestawu z profilem zaawansowanej dystrybucji dźwięku A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umożliwia mu stereofoniczny odbiór muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki temu zestawu słuchawkowego można używać w połączeniu z dowolnym, zgodnym telefonem komórkowym, komputerem, adapterem Bluetooth, odtwarzaczem MP3 i innymi urządzeniami, które obsługują profil A2DP.

 • Cyfrowa jakość dźwięku stereofonicznego w urządzeniach Bluetooth

  Sygnał jest przesyłany bezprzewodowo w postaci cyfrowej i przetwarzany do postaci analogowej dopiero w samym urządzeniu. Ta metoda zmniejsza ilość zakłóceń sygnału w porównaniu do techniki analogowej oraz umożliwia odtwarzanie zgodne z oryginalnym nagraniem i źródłem dźwięku.

 • Ze SwitchStream nie ominie Cię żadna rozmowa — nawet podczas słuchania muzyki

  System SwitchStream sygnalizuje nadchodzące połączenie dźwiękiem dzwonka telefonu z interfejsem Bluetooth. Możesz wtedy odebrać rozmowę, a po jej zakończeniu wrócić do słuchania muzyki. Dzięki SwitchStream nie ominie Cię żadna rozmowa ani ulubiona piosenka.

 • Bezprzewodowe sterowanie muzyką za pomocą zestawu słuchawkowego

  Przyciski sterowania zestawu słuchawkowego umożliwiają bezprzewodowe sterowanie (za pomocą profilu zdalnego sterowania audio-wideo — AVRCP) muzyką zapisaną w zgodnym telefonie, odtwarzaczu MP3 lub komputerze. Pozwalają one na przeskakiwanie do kolejnych utworów oraz wstrzymywanie muzyki na czas rozmowy — wystarczy nacisnąć przycisk.

 • Bezprzewodowe zarządzanie połączeniami

  Zarządzaj połączeniami, nie dotykając telefonu. Dostępne są funkcje przyjmowania i odrzucania połączeń, wybierania głosowego i ponownego wybierania. Wybieranie głosowe i ponowne wybieranie muszą być obsługiwane przez telefon komórkowy.

 • TailorMate pozwala dobrać słuchawki do własnego stylu

  TailorMate pozwala dopasować naszyjnik do indywidualnego stylu każdego użytkownika dzięki możliwości podłączenia dowolnych słuchawek z wtykiem 3,5 mm.

 • Magnes neodymowy poprawia jakość basów i czułość

  Neodym to materiał, który najlepiej nadaje się do wytwarzania silnego pola magnetycznego, dzięki czemu uzyskuje się większą czułość cewki przetwornika, lepszą charakterystykę tonów niskich i wyższą ogólną jakość dźwięku.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu