Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Czysty dźwięk bezprzewodowy

  Słuchaj bezprzewodowo dźwięku świetnej jakości dzięki akustycznie dostrojonej podstawie montażowej zestawów słuchawkowych, funkcji poprawy dźwięku FullSound oraz wbudowanym funkcjom redukcji szumów i echa. Najwyższa jakość dźwięku i wyjątkowy komfort. Zobacz wszystkie korzyści

  Niestety ten produkt nie jest już dostępny

 • Czysty dźwięk bezprzewodowy

  Play Pause

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

Wygodny, regulowany pałąk na głowę SHB9000/00 Znajdź podobne produkty

Czysty dźwięk bezprzewodowy

Stereofoniczny zestaw głośnomówiący Bluetooth

 • Uniwersalna zgodność z HSP/HFP

  Bluetooth to technologia zastępująca przewody. Ponieważ technologia Bluetooth jest standardem globalnym, urządzenia Bluetooth różnych producentów mogą ze sobą współpracować, korzystając z udostępnionych profilów. HSP (Handset Profile) i HFP (Handsfree Profile) to profile Bluetooth wymagane do typowej obsługi zestawu słuchawkowego Bluetooth. Jeśli telefon komórkowy jest zgodny z profilem HSP lub HFP (jak praktycznie każdy telefon z interfejsem Bluetooth), ten zestaw słuchawkowy będzie z nim współpracował. Znak słowny i logo Bluetooth należą do firmy Bluetooth SIG, Inc. Jakiekolwiek wykorzystanie tych znaków przez firmę Koninklijke Philips Electronics N.V. jest przedmiotem licencji.

 • Zestaw słuchawkowy Bluetooth® (zgodny z A2DP)

  To urządzenie firmy Philips w pełni współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym Bluetooth (A2DP). Zgodność tego zestawu z profilem zaawansowanej dystrybucji dźwięku A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umożliwia mu stereofoniczny odbiór muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki temu zestawu słuchawkowego można używać w połączeniu z dowolnym, zgodnym telefonem komórkowym, komputerem, adapterem Bluetooth, odtwarzaczem MP3 i innymi urządzeniami, które obsługują profil A2DP.

 • Funkcja wzbogacenia muzyki FullSound

  Czym jest muzyka pozbawiona głębi? Podczas nagrywania i kompresji muzyki cyfrowej szczegóły i dynamika muzyki na żywo zostają utracone. FullSound to inteligentny algorytm, który działa w wydajnym układzie wewnątrz słuchawek. Poprawia on jakość cyfrowych plików audio i przywraca oryginalną dynamikę muzyki, efektów stereo, tonów niskich i wysokich, oferując więcej dotąd niesłyszanych szczegółów przy braku zniekształceń. Funkcja FullSound jest dostępna zaraz po rozpakowaniu urządzenia. Można ją włączać i wyłączać.

 • Bezprzewodowe zarządzanie połączeniami

  Zarządzaj połączeniami, nie dotykając telefonu. Dostępne są funkcje przyjmowania i odrzucania połączeń, wybierania głosowego i ponownego wybierania. Wybieranie głosowe i ponowne wybieranie muszą być obsługiwane przez telefon komórkowy.

 • Technologia EverClear zapewnia wyraźne połączenia

  Rozmowy telefoniczne są często prowadzone w hałaśliwym otoczeniu, co powoduje trudności w rozumieniu rozmówcy. W przypadku tego zestawu słuchawkowego technologia EverClear filtruje hałas cyfrowo w celu uzyskania krystalicznie czystej transmisji. Technologia ta wykrywa również hałas w otoczeniu i odpowiednio dostosowuje głośność.

 • Możliwość podłączenia słuchawek przewodowych

  Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Philips Bluetooth zapewnia doskonały dźwięk i możliwość podłączania do urządzeń bez interfejsu Bluetooth. Wystarczy podłączyć jeden koniec dołączonego przewodu Line-In 3,5 mm do zestawu słuchawkowego, a drugi koniec do 3,5 mm gniazda słuchawek odtwarzacza muzycznego, aby uzyskać idealne słuchawki do odtwarzaczy muzycznych bez interfejsu Bluetooth.

 • Ze SwitchStream nie ominie Cię żadna rozmowa — nawet podczas słuchania muzyki.

  System SwitchStream sygnalizuje nadchodzące połączenie dźwiękiem dzwonka telefonu z interfejsem Bluetooth w bezprzewodowych słuchawkach Philips. Możesz wtedy odebrać rozmowę, a po jej zakończeniu wrócić do słuchania muzyki. Dzięki SwitchStream nie ominie Cię żadna rozmowa ani ulubiony utwór.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też

Zarejestruj

Zamów subskrypcję biuletynu