Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Najlepsza jakość bezprzewodowego dźwięku

  Słuchaj dźwięku bezprzewodowo w świetnej jakości dzięki akustycznie dostrojonej podstawie montażowej zestawów słuchawkowych, funkcji poprawy dźwięku FullSound oraz wbudowanym funkcjom redukcji szumów i echa. To najlepsze połączenie doskonałego dźwięku i wygody.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Najlepsza jakość bezprzewodowego dźwięku

Stereofoniczny zestaw głośnomówiący Bluetooth

 • Uniwersalna zgodność z HSP/HFP

  Bluetooth to technologia zastępująca przewody. Ponieważ technologia Bluetooth jest standardem globalnym, urządzenia Bluetooth różnych producentów mogą ze sobą współpracować, korzystając z udostępnionych profilów. HSP (Handset Profile) i HFP (Handsfree Profile) to profile Bluetooth wymagane do typowej obsługi zestawu słuchawkowego Bluetooth. Jeśli telefon komórkowy jest zgodny z profilem HSP lub HFP (jak praktycznie każdy telefon z interfejsem Bluetooth), ten zestaw słuchawkowy będzie z nim współpracował. Znak słowny i logo Bluetooth należą do firmy Bluetooth SIG, Inc. Jakiekolwiek wykorzystanie tych znaków przez firmę Koninklijke Philips Electronics N.V. jest przedmiotem licencji.

 • Zestaw słuchawkowy Bluetooth® (zgodny z A2DP)

  To urządzenie firmy Philips w pełni współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym Bluetooth (A2DP). Zgodność tego zestawu z profilem zaawansowanej dystrybucji dźwięku A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) umożliwia mu stereofoniczny odbiór muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki temu zestawu słuchawkowego można używać w połączeniu z dowolnym, zgodnym telefonem komórkowym, komputerem, adapterem Bluetooth, odtwarzaczem MP3 i innymi urządzeniami, które obsługują profil A2DP.

 • Funkcja wzbogacenia muzyki FullSound

  Czym jest muzyka pozbawiona głębi? Podczas nagrywania i kompresji muzyki cyfrowej szczegóły i dynamika muzyki na żywo zostają utracone. FullSound to inteligentny algorytm, który działa w wydajnym układzie wewnątrz słuchawek. Poprawia on jakość cyfrowych plików audio i przywraca oryginalną dynamikę muzyki, efektów stereo, tonów niskich i wysokich, oferując więcej dotąd niesłyszanych szczegółów przy braku zniekształceń. Funkcja FullSound jest dostępna zaraz po rozpakowaniu urządzenia. Można ją włączać i wyłączać.

 • Bezprzewodowe zarządzanie połączeniami

  Zarządzaj połączeniami, nie dotykając telefonu. Dostępne są funkcje przyjmowania i odrzucania połączeń, wybierania głosowego i ponownego wybierania. Wybieranie głosowe i ponowne wybieranie muszą być obsługiwane przez telefon komórkowy.

 • Technologia EverClear zapewnia wyraźne połączenia

  Rozmowy telefoniczne są często prowadzone w hałaśliwym otoczeniu, co powoduje trudności w rozumieniu rozmówcy. W przypadku tego zestawu słuchawkowego technologia EverClear filtruje hałas cyfrowo w celu uzyskania krystalicznie czystej transmisji. Technologia ta wykrywa również hałas w otoczeniu i odpowiednio dostosowuje głośność.

 • Możliwość podłączenia słuchawek przewodowych

  Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Philips Bluetooth zapewnia doskonały dźwięk i możliwość podłączania do urządzeń bez interfejsu Bluetooth. Wystarczy podłączyć jeden koniec dołączonego przewodu Line-In 3,5 mm do zestawu słuchawkowego, a drugi koniec do 3,5 mm gniazda słuchawek odtwarzacza muzycznego, aby uzyskać idealne słuchawki do odtwarzaczy muzycznych bez interfejsu Bluetooth.

 • Ze SwitchStream nie ominie Cię żadna rozmowa — nawet podczas słuchania muzyki.

  System SwitchStream sygnalizuje nadchodzące połączenie dźwiękiem dzwonka telefonu z interfejsem Bluetooth w bezprzewodowych słuchawkach Philips. Możesz wtedy odebrać rozmowę, a po jej zakończeniu wrócić do słuchania muzyki. Dzięki SwitchStream nie ominie Cię żadna rozmowa ani ulubiony utwór.

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też