Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

  Czysty dźwięk — na przewodzie i bezprzewodowo

  Zestaw słuchawkowy SHB9100 zapewnia niezrównaną czystość dźwięku i bogate brzmienie basów dzięki doskonałym 40-milimetrowym przetwornikom neodymowym i cyfrowej korekcji dźwięku. Luksusowe poduszki FloatingCushions umożliwiają wielokierunkową regulację i sprawiają, że słuchanie muzyki jest jeszcze przyjemniejsze. Z zestawu można korzystać zarówno na przewodzie, jak i bezprzewodowo. Zobacz wszystkie korzyści

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Zestaw słuchawkowy stereo Bluetooth

Nauszne, Czerwony SHB9100RD/00 Znajdź podobne produkty

Czysty dźwięk — na przewodzie i bezprzewodowo

Dzięki luksusowym poduszkom FloatingCushions

 • Cyfrowa korekcja dźwięku pozwala usłyszeć ukryte nuty i dźwiękowe niuanse

  Cyfrowa korekcja dźwięku pozwala usłyszeć ukryte nuty i dźwiękowe niuanse

  Donośne, wspaniałe basy dzięki wysokiej jakości przetwornikom i cyfrowej korekcji dźwięku.

 • 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają naturalne brzmienie muzyki

  40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają naturalne brzmienie muzyki

  Neodym to drobny materiał, który wytwarza silne pole magnetyczne pozwalające uzyskać większą czułość cewki przetwornika, lepszą charakterystykę tonów niskich i czyste, optymalne brzmienie. Dobrze dostrojone, 40-milimetrowe przetworniki zapewniają wyrazisty i szczegółowy, a jednocześnie naturalny dźwięk, co gwarantuje realistyczne wrażenia podczas słuchania muzyki.

 • Niezwykle wygodne, ściśle przylegające poduszki dopasowujące się do kształtu ucha

  Niezwykle wygodne, ściśle przylegające poduszki dopasowujące się do kształtu ucha

  Zestaw słuchawkowy firmy Philips jest wyposażony w wygodne, miękkie poduszki nauszne ze sztucznej skóry, które obejmują kontur ucha tak łagodnie, że zapomnisz, że masz je na sobie! Pasują one na każdą głowę, bez względu na jej rozmiar czy kształt, i zapewniają doskonałą izolację, dzięki czemu można na wiele godzin zanurzyć się w świecie muzyki, bez zakłóceń z zewnątrz.

 • Konstrukcja poduszek FloatingCushions umożliwia automatyczną regulację elementów nausznych

  Konstrukcja poduszek FloatingCushions umożliwia automatyczną regulację elementów nausznych

  Innowacyjna konstrukcja poduszek FloatingCushions bez zawiasów w kształcie litery C umożliwia wielopłaszczyznową, automatyczną regulację słuchawek, tak aby były dokładnie dopasowane do kształtu głowy. To pomysłowe, przyjazne dla użytkownika rozwiązanie zapewnia optymalną stabilność poprzez równomierne rozłożenie nacisku na głowę i uszy.

 • Bezprzewodowa transmisja muzyki przez Bluetooth i wygodne sterowanie połączeniami

  Bezprzewodowa transmisja muzyki przez Bluetooth i wygodne sterowanie połączeniami

  Jeśli chodzi o nieograniczoną przyjemność płynącą ze słuchania muzyki oraz łatwe przełączanie między utworami i połączeniami telefonicznymi, nic nie jest w stanie równać się z technologią Bluetooth! Aby posłuchać ulubionych hitów, wystarczy sparować zestaw słuchawkowy firmy Philips ze smartfonem lub tabletem obsługującym technologię Bluetooth. Jedno dotknięcie intuicyjnych przycisków sterujących, które znajdują się na słuchawkach, pozwala zmniejszyć głośność lub wstrzymać odtwarzanie utworu podczas odbierania i wykonywania połączeń.

 • Bluetooth lub przewód — ciesz się muzyką tak jak lubisz!

  Nasz nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth pozwala wybrać pomiędzy połączeniem Bluetooth a połączeniem przewodowym poprzez gniazdo jack 3,5 mm. Możesz sparować go z każdym urządzeniem Bluetooth i cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w najwyższej jakości. Możesz też podłączyć go do gniazda jack 3,5 mm i cieszyć się taką samą zniewalającą jakością odsłuchu. Wybór należy do Ciebie!

Pokaż wszystkie dane techniczne

Ostatnio wyświetlone produkty

Być może zainteresują cię też